mIRC Hazır Kodları

Zline Açma

Merhabalar,

İlgili Makaleler

MirccLub.Org sitesi olarak sürekli mIRC Scripting kodlari, addonlar, temalar, DLL dosyalari güncellenip sizlere sunuluyor.. mIRC Alemi o kadar şerefsiz dolmuş ki bizim sitelerin başlıklarini yazarak Teşşekür alan şerefsizler hit yaparak en iyi yerlere gelmeye calısıyor. TitLeBar’larina mIRCCLub Sitesini yazan her şerefsize diyorum. Bu kodlarida alın ekleyin sitelerinize. Eğer ki böle devam ederseniz türkiyedeki bütün mirc sitelerinin adlarini ekler. Bu aleme bozukluk katacagimi biliniz. Sizin bu yaptiginiz şerefsizlikle  bazı yerlere geliniyorsa KRALINIDA biz yapariz.

Şimdi gelelim koda.

Kodu REMOTE’lere ekleyiniz. ZLine, Gzline, Kline, Gline, TempShun gibi sunucu içerisinde atılan banlari script içinde sag tıklayarak sadece ip adresini yazarak banlari kaldirabilirsiniz.

Yazan : absolut

menu status,channel,query {
 Sunucu Ban aç
 .Zline Kaldir:/zline -*@ $+ $$?="Zline Kaldirmak istediginiz IP Örnek : 212.62.34.53"
 .Gline Kaldir:/gline -*@ $+ $$?="Gline Kaldirmak istediginiz IP Örnek : 212.62.34.53"
 .Kline Kaldir:/kline -*@ $+ $$?="Kline Kaldirmak istediginiz IP Örnek : 212.62.34.53"
 .Gzline Kaldir:/gzline -*@ $+ $$?="Zline Kaldirmak istediginiz IP Örnek : 212.62.34.53"
 .Shun Kaldir:/shun -*@ $+ $$?="Shun Kaldirmak istediginiz IP Örnek : 212.62.34.53"
 .TempShun:/tempshun - $+ $$?="TempShun Kaldirmak istediginiz Nick Örnek : absolut"
}

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Noldu ya naim cok sinirlenmissin:) gel 2 sohbet edelim ben seni sakinlestiririm:D bilirsin bende gırgır samata bol 😀 sinirlenme kujuuummm:D

 2. acıklama site acmısın birkaç kod paylaşımı yapmısın sitemizden kod alma diyorsun gelmiş birde webmastirim diyorsundur kendi kendine webmasterlik paylasmaktır öyle olması forumlarda millet götünü yırtmazdı madem bu kadar degerli kod yazdın’ki zaten sen yazmadın sende biryerden bir yanını calmısındır al ozaman kodlarını odanda bir kolide saklada kimse almasın! hey allahım nelere kaldık.

 3. Selam

  1) Kendime webmaster demedim hiç bir zaman.
  2) O zline açma kodu çok basit birşey çalınıcak birşey yok.
  3) Ben bunca zaman bir kod kullanmış isem kodun sahibini yazmışımdır.
  4) Sen gibi dallamaların yorumlarini onaylamaktan hiç çekinmem. Çünkü daha nickini mail adresini bile yazmaya cekinen bi dallamasın.
  5) ULan dallama ( Sjkfv ) beni tanıyor musun ki cart curt yorumlar ediorsun. Benim scriptlerim belli sitem belli ircim belli ne konusuyorsun sen. Girme o zaman kod alma.
  6) Şimdi uza!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu