Program Indir

Windows 10 Firewall Control

Windows 10 Firewall Control, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı olarak dikkat çekiyor. İnternette güvenli şekilde takılmanıza yardımcı olan bu güçlü araç ile bilgileriniz güvende tutuluyor.

İlgili Makaleler

Basit ve kapsamlı bir araç olan Windows 10 Firewall Control, ağınızdaki etkinlikleri izleyebileceğiniz ve istenmeyen durumlarda müdahale edebileceğiniz bir programdır. Yerel ve uzak bağlantılara destek veren uygulama ile kötü niyetli yazılımları anında tespit edebiliyorsunuz. Güvende kalmanıza yardımcı olan Windows 10 Firewall Control, istenmeyen güncellemeleri de önlüyor. Üçüncü parti bir güvenlik yazılımı olan Windows 10 Firewall Control, Windows işletim sisteminde yer alan “Güvenlik Duvarı”na alternatif olarak kullanılabilir. Daha gelişmiş özelliklerle hizmet sunan Windows 10 Firewall Control mutlaka bilgisayarlarınızda yer almalı. Minimal boyutları ve kullanışlı arayüzleriyle de kullanıcı dostu olan program aynı zamanda ücretsiz. Kolay kullanımı, güvenlik önlemleri ve pek çok işlevsel moduyla işlerinizi kolaylaştırıyor. 

Ağ üzerinden de hizmet sunan uygulama birden fazla bilgisayarı da koruyabiliyor. Bilgilerinizi güvende tutabileceğiniz ve huzur içerisinde internette dolaşmanıza yardımcı olacak Windows 10 Firewall Control’u sakın kaçırmayın

Windows 10 Firewall Control programını masaüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu