Mirc indirTürkçe Mirc

Türkçe mirc 6.17

Türkçe mirc 6.17 sürümü hemen ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer sitelerde bir çok mirc 6.17 sürümü yayınlanmakta fakat yüklenilen sürümler farklı çıkmaktadır bu sürüm bizzat orjinal sürümü tarafımızca çevrilmiş olup yeniden setuplanmıştır, windows 7 ve windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. %100 türkçe diline çevrili program için lisans sorunu yaşamazsınız içinde gereksiz addon ve remoteler yoktur sadece mirc sohbet ederken kullanabileceğiniz kişisel kısayol menüleri ve aliasler eklenmiştir.

Efsane chat programı mirc yenilenen yüzüyle sizlerle hemen bedava indirip eski irc sohbet odalarına bağlanıp doyasıya sohbet etmeye başlayın mirc içindeki tüm kod ve remoteler açıktır kolayca kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

IRC yani interner relay chat eskimeyen sohbetin atası kabul edilen chat odalarına bağlanabilmeniz için mirc programına ihtiyaç duyarsınız bu program ile ücretsiz odalara girip kolayca sohbet edebilirsiniz. Kanala girdiğinizde karşınıza çıkan nick listesinden bir tane nickin üzerine tıklayarak onunla özelde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca her kanalın ekranında sohbet kısmı vardır burada tüm kullanıcıların görebileceği şekilde sohbet etme imkanı bulursunuz. Ayrıca odalarda yer alan oyun kanallarında kelime ve yarışma oyunlarını oynayabilirsiniz.

mirc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu