Oyun

True or False Universe

True or False Universe hem eğlenmek, hem de yabancı dil bilginizi geliştirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir doğru yanlış oyunu.

İlgili Makaleler

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunu olan True or False Universe oldukça basit bir yapı mevcut. Oyunda sırayla karşınıza sorular çıkıyor ve bu sorularda bir iddia yer alıyor. Size düşen görev en kısa süre içerisinde bu iddianın doğru veya yanlış olduğuna karar vererek doğru şıkkı seçmek. Zamana karşı yarıştığınız oyunda belirlenen süre içerisinde ne kadar soruyu doğru cevaplarsanız o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz.

True or False Universe’te oldukça ilginç sorular yer alıyor. Bazı sorulardaki bilgiler oldukça uçuk gibi görünse de doğru çıkabiliyor, yani oyunda sürprizlere hazırlıklı olmanızda fayda var. Oyun İngilizce olduğu için sorular da İngilizce soruluyor. True or False Universe oynadıkça bir yandan İngilizce bilginizi geliştiriyor, diğer yandan oldukça ilginç yeni bilgiler öğreniyorsunuz.

True or False Universe her bilgisayarda çalışabilecek düşük sistem gereksinimli bir oyun. True or False Universe’in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Windows XP işletim sistemi

– 1.5 GHz işlemci

– 512 MB RAM

– 300 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu