Oyun

Time Gap

Time Gap boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize imkan veren bir gizli nesne bulma oyunu olarak tanımlanabilir.

İlgili Makaleler

Bizi tarih içinde geçen sürükleyici bir maceraya davet eden Time Gap’ta farklı çağlarda geçen bir serüvene atılıyoruz. Bu serüvende Cleopatra, Albert Einstein, Abraham Lincoln ve Büyük İskender gibi önemli şahsiyetlerle yolumuz kesişiyor ve onlar hakkında harika bilgiler elde ediyoruz.

Time Gap temelde bir gizli nesne bulma oyunu olsa da oyunda bir hayli zengin bir içerik mevcut. Oyunda karşınıza çıkan sahnelerde gizlenmiş ipuçlarını ve eşyaları bulmaya çalışmaktasınız, buna ek olarak doğal afetler ve felaketler gibi beklenmedik olaylar da gerçekleşiyor. Bu olaylar da bize yeni mini oyunlarla aktarılıyor. Time Gap içinde balon patlatma oyunu ve eşleştirme oyunu gibi mini oyunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yüzlerce bölüme yer veren Time Gap’ın sistem gereksinimleri de oldukça düşük, bu sayede oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz. Time Gap’ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

– Windows XP işletim sistemi

– 2.9 GHz Intel Pentium işlemci

– 2 GB RAM

– DirectX 9.0

– 150 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu