Program Indir

Tencent PC Manager

Tencent PC Manager kullanıcılara virüs koruması amacıyla kolay kullanılabilir bir güvenlik aracı sunan bir antivirüs programı.

İlgili Makaleler

Kolay bir kurulum sürecine sahip olan bu ücretsiz antivirüs programı eğer bilgisayarınıza virüs girmesini engellemek istiyorsanız başvurabileceğiniz bir araç. Truva atları, solucanlar, rootkitler ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar eğer herhangi bir güvenlik yazılımı kullanmıyorsanız sisteminizi sizin bilginiz ve onayınız dışında ele geçirebiliyor ve işletim sisteminizin bazı özelliklerini kullanılmaz hale getirebiliyor. Bu virüslerin verdiği hasarı düzeltmek bazen çok zor, hatta imkansız olabiliyor. Bu nedenle bilgisayarınız için virüslere karşı en iyi savunma yolu virüslerin bilgisayarınıza sızmasını önlemek oluyor. İşte Tencent PC Manager bu amaçla kullanbileceğiniz bir yazılım.

Tencent PC Manager gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde sisteminizi sürekli olarak takip ediyor ve bilgisayarınızdaki değişiklikleri izliyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyalar, gezinti yaptığınız klasörler ve arkaplanda yürütülen işlemler Tencent PC Manager tarafından denetleniyor ve şüpheli bir durum tespit edildiğinde size uyarı mesajları veriliyor. Bu sayede ne yapacağınıza karar verebiliyor ve zararlı yazılımlardan sisteminize hasar vermeden kurtulabiliyorsunuz. Dilerseniz program ile kendiniz de genel virüs taramaları yapabiliyorsunuz. Program size farklı tarama seçenekleri sunuyor. Tencent PC Manager ile belli dosya veya klasörleri de tarayabiliyorsunuz.

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu