Program Indir

Tapatalk

Tapatalk, merak ettiğiniz konuların yanıtını bulmak için sıklıkla forumları takip eden biriyseniz oldukça işinize yarayacak bir uygulama diyebilirim. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açmadan favori forumlarınız arasında gezinme kolaylığı sunan yegane uygulama olan Tapatalk’un evrensel uygulamalardan olduğunu yani hem telefon hem de tablette aynı deneyimi sunduğunu da belirteyim.

İlgili Makaleler

50.000’den fazla forumu tek bir yerde toplayan ödüllü forum uygulaması Tapatalk son olarak Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Hem dikey hem de yatay konumda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış özel arayüzle gelen forum uygulaması ile makalelere ulaşmanın yanında tartışmalara katılabiliyor, mesajınıza resim ekleyebiliyor, forum yöneticileriyle iletişime geçebiliyor, forumdaki diğer kullanıcılarla sohbet edebiliyorsunuz. Kısacası Taptalk, forum takip uygulamasından çok ötesi diyebilirim.

Tapatalk Windows uygulamasının en güzel yanı cihazlar arası senkronize çalışması olmuş. Yani Windows bilgisayar veya tabletinizde bir forumu eklediğiniz vakit, mobil cihazlarınıza da eklenmiş oluyor. Forumlarınızı görmek için tek yapmanız gereken Tapatalk hesabınızla giriş yapmak. Oturum açma işlemi de oldukça pratik. Şifrenizi hatırlamıyorsanız sıfırlamakla uğraşmak yerine sosyal ağ hesaplarınızla giriş yapıp kullanabiliyorsunuz.

Merak ettiğiniz bir konuyu sormak için sosyal ağlar yerine hala forumları kullanıyorsanız Taptalk tüm forumlarınızı takip etmek için en ideal uygulama.

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu