Program Indir

Safari 4.0

Basit ve şık arayüzü ile Safari internet üzerinde sizin önünüzden çekiliyor ve en eğlenceli ve en hızlı internet gezintisini yapmanızı sağlıyor. Apple’ın iddialı, hızlı ve güvenli Mac OS X sistemleri için ürettiği internet tarayıcısı Safari şimdi Windows işletim sisteminde.

İlgili Makaleler

Hızlı performans, şık ve basit arayüz, kolay sık kullanılanlar, pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezsinti, entegre RSS desteği, SnapBack özelliği, otomatik form doldurma, yeniden boyutlandırılabilir text boşlukları, gizli ve özel gezinti gibi birçok özellik ve gelişmiş güvenlik seçenekleriyle Safari artık Windows kullanıcıları için de büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Safari 4, teknolojisi ile JavaScript sonuçlarını Safari 3’ten 4.5 kat daha hızlı bir şekilde getirerek internet deneyiminizi daha da hızlı hale getirmektedir. Ayrıca Firefox 3’ten 4 ve Internet Explorer 8’den de tam olarak 8 kat daha hızlı bir şekilde JavaScript’lerini açabilmektedir. Bunların dışında HTML yüklemelerini ise Firefox 3‘ten 3 kat daha hızlı gerçekleştirmektedir.

HTML 5 çevrimdışı desteği, Acid 3 testinden tam not gibi birçok yenilik ve özellik ile donatılmış olan Apple Safari, internet deneyimini tamamen güvenli ve hızlı bir hale getiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu