Oyun

Rise: Race the Future

Rise: Race the Future, VD-Dev tarafından geliştirilen ve gelecekte geçecek yarışları ele alan bir oyundur.

İlgili Makaleler

Oyunun yapım aşamasında Anthony Jannarelly gibi önemli otomotiv tasarımcıları yer alırken, W Motors’un seçkin arabaları Lykan Hypersport ve Fenyr Supersport gibi birçok önemli yarış arabası da oyunda kendine yer bulmayı başarıyor. Anthony aynı zamanda yakın zamanda kendi otomobil şirketi Jannarelly Automotive’le ortaklaşa finanse etti. Tasarım-1 adlı geleceğin Yükselişi: Yarışı’nda ortaya çıkacak olan evrimsel retrofuturistik roadster üretildi. RISE: Race The Future, yeni bir tür tekerlek teknolojisinin her tür arazide ve özellikle su üzerinde yarışmasına izin verecek yakın bir gelecekte kurulmuş bir yarış oyunudur. 

SEGA Rally tarzı arcade bir oynanışa sahip olan oyun, SEGA Rally’nin yanı sıra birçok başka oyundan da ilham alınarak hazırlanmıştır. Arcade moduna ek olarak, bir geçmiş modu, oyuncunun sadece oyun için tasarlanmış fütüristik arabaların kilidini açmasına izin verecektir. İlerleme boyunca, esrarengiz bilimkurgu senaryosu da RISE: Yarın Geleceği’nin gerçek amacını ortaya çıkaracaktır. RISE: Race The Future, mobil cihazlar, konsollar ve PC’ler için ana çevrimiçi mağazalarda satışa sunulacak. 

Rise: Race the Future sistem gereksinimleri

MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows® 7 64bits İşlemci: Core I3 Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5870 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible soundcard or onboard chipset ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: Windows® 10 64bits İşlemci: Core I5 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 760 or AMD R9 270 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu