Oyun

RIDE 3

RIDE 3, daha önce geliştirdiği başarılı MotoGP oyunlarıyla adından söz ettiren Milestone, MotoGP oyunlarının yanı sıra kendine ait bir motosiklet oyunu geliştirmek için kolları sıvamış ve RIDE serisiyle oyuncuların karşısına çıkmıştı. MotoGP oyunlarının aksine biraz daha arcade tarza kayan RIDE, bizlere oldukça tatlı bir motosiklet yarışı deneyimi sunmuştu.

İlgili Makaleler

Milestone tarafından oyunun tanıtımıysa şöyle yapıldı: “RIDE 3 ile adrenalini hisset ve en dolu yarış oyunu deneyimini yaşa! Kendini modern, 3 boyutlu bir dünyaya bırak, motosikletinle omuz omuza yarış, hayal gücünü alabildiğine konuşturmana imkan sağlayan yeni Livery Editor sayesinde motosikletini mekanik ve estetik açıdan modifiye et. Başlamadan önce doğru kıyafetle sürücünü kişiselleştirmeyi de unutma. Dünya genelinde 30 farklı pistte yarış ve mevcut 230’dan fazla motosikletin hızını test et. Maksimum seçme özgürlüğü ve ünlü üreticilerden en iyi motosikletleri sunacak yeni Volumes kariyer modunu keşfet. Daha ne bekliyorsun? RIDE 3 ile macerana başla.”

RIDE 3 sistem gereksinimleri

MİNİMUM: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later İşlemci: Intel Core i5-2500, AMD FX-8100 or equivalent Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 with 2 GB VRAM or more / AMD Radeon HD 7950 with 2 GB VRAM or more DirectX: Sürüm 11 Depolama: 23 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible ÖNERİLEN: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later İşlemci: Intel Core i7-2600, AMD FX-8350 or equivalent Bellek: 16 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 with 4 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 380 with 4 GB VRAM or more DirectX: Sürüm 11 Depolama: 23 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX compatible

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu