Kameralı Sohbet

Rastgele Görüntülü Sohbet

Rastgele Görüntülü Sohbet

İlgili Makaleler

Rastgele görüntülü sohbet odalarında dünyadan bir çok ülkeden kullanıcılar anlık canlı olarak bağlanır. Bu odalarda web kameranız varsa görüntülü, mikrofonunuz varsa sesli ve yazışarak canlı sohbet edebilirsiniz.

Kameralı Sohbet Giriş

Kullanıcılara arasında en popüler yaygın ülkeler, Rusya, Ukranya, Gürcistan, Almanya, Fransa ve Türkiye gibi ülkelerden kullanıcılar yer almaktadır.Bu kullanıcılarla sohbet ederken sohbet odası kurallarına uygun sohbet etmeye dikkat göstermezseniz odalardan banlanabilir. Yani girişiniz yasaklanabilir. Odalara yer alan kurallar sohbet odasına göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden girdiğiniz görüntülü sohbet odasının kurallarına göz atarak devam edin. Chatroulette benzeri alternatif odalardır.

Yabancılarla Nasıl Konuşulur?

Rastgele yani kimle konuşacağınız her defasında değişir kullanıcıyı siz seçemezsiniz. Her tıklamada yeni bir kullanıcı karşınıza çıkar. Bu kullanıcı bazen bayan, bazen erkek, bazen rus, fransız veya ukranyalı olabilir.Yabancı dil biliyorsanız yabancılarla konuşma şansınız yüksek olur sizi anlayacakları için sizinle sesli olarak iletişime geçerler. Eğer yabancı diliniz yoksa zaten otomatik çeviri ile onlarla yazılı olarak iletişime geçersiniz.  Siz türkçe yazarsınız karşı taraf hangi dili kullanıyorsa yazı karşıya o dilde gider.

Görüntülü Chat Odalarına Nasıl Bağalanabilirim?

Odalar ikiye ayrılır üyelik isteyen ücretli odalar bu odalara hızlı üyelik formunu doldurup kısa sürede bağlanabilirsiniz. Ücretsiz odalarda nick veya üyelik gibi kurallar yoktur direk bağlan sekmesiyle odayı açabilir. Değiştir sekmesiyle karşınızdaki kullanıcıyı değiştirebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu