Oyun

PES 2019 (Pro Evolution Soccer 2019) Lite

PES 2019 Lite indirerek en iyi futbol oyunlarından Pro Evolution Soccer 2019’u ücretsiz oynayabilirsiniz. Konami’nin merakla beklenen ücretsiz futbol oyunu PES 2019 Lite, FIFA 19’un ücretsiz versiyonunun olmadığı dönemde oynanabilecek en iyi futbol oyunu. PES 2019 Lite sürüm, önemli yeniliklerle de geliyor!

İlgili Makaleler

Konami’nin futbol oyunu PES 2019’un (Pro Evolution Soccer 19) ücretsiz versiyonu da bulunuyor. Oyunun fiyatını yüksek bulanlar için özel olarak geliştirilen ücretsiz PES 19 futbol oyunu, 13 Aralık 2018’de çıkış yaptı. Konami’nin Türkçe olarak büyük heyecanla duyurduğu ücretsiz PES 2019 oyunu PES 2019 Lite’da mevcut oyuncuların büyük bit kısmının ve Beckham ve Maradona gibi efsane isimlerin yer aldığı myClub moduna sınırsız erişebiliyoruz. Ayrıca önceki hafta sonunun fikstürlerinde yetenekleri, performansları tarafından etkilenen yeni Öne Çıkan Oyuncuları alabilme şansına sahibiz. Kendi rüya takımımızı kurup efsane PES’çilerin yer aldığı modlarda en iyisi olduğumuzu göstermek için sahaya çıkıyoruz.

PES 2019 Lite sürümde Düzenle modu da yer alıyor. İlk kez bu sene eklenen Düzenle moduyla takımları, oyuncuları, stadyumlar ve formaları kişiselleştirmemize izin veriliyor.

PES 2019 Lite Özellikleri:

Yeni oyuncular kazanmak ve rüya takımı kurmak her zamankinden daha kolay! PES 2019’da myClub’a en büyük eklemelerden biri Öne Çıkarılan Oyuncular. Hafta sonu çok iyi performans gösteren oyuncuların istatistikleri yükselecek, hatta yeni yetenekler kazanacak. PES Partner kulüp oyuncuları ayrıca yükseltilmiş istatistik ve kulübün kendileri tarafından onaylanan yeni becerilerle eklenecek. myClub’da temsilciler 100 myClub coin ile oyuncu alabilecek. Artık oyunculara yeni beceriler kazandırabilen Beceri Eğitmenleri alabileceksiniz. Favori oyuncularınızı alarak kendi kulübünüzü oluşturun ve strateji planınızı uygulayarak daha da güçlendirin. Sezon boyunca yeni Efsanelerle tanışacaksınız. En iyi oyuncularla oynayın, efsane oyuncuları da içine alan karma rüya takımınızı kurun. Zirveye oynayın. Dünya Şampiyona olmak için sahaya çıkın. Derin ve ödül kazandıran Eğitim Modu ile oyunda ustalaşın.

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu