Program Indir

Nero 8

Dijital yaşamınızı kendiniz yaratın ve yönetin …

İlgili Makaleler

Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay. CD/DVD yazma konusunda en hızlı çözüm olan Nero yepyeni ve şık arayüzü ve kullanıcı dostu araçları ile projelerinizi hazırlarken hem zevk almanızı hemde eğlenmenizi sağlayarak tam anlamıyla bir çözüm oluşturuyor.

  • Proje oluşturucu ile tüm özelliklere direk erişim
  • High Definition format desteği
  • Xbox 360™ ve PlayStation® 3 streaming özellikleri
  • Blu-ray Disc ve HD DVD yazma desteği
  • SecurDisc veri koruma desteği
  • Tek bir tıklama ile disk kopyalama
  • Windows Vista™ için optimize edilmiş grafikler
  • Devamlı ücretsiz güncellemeler

Nero StartSmart projelerini hazırlamayı basitleştirirken eğlenmenizede olanak tanıyor
Nero StartSmart 8 – One-Click Project LauncherNero StartSmart, diğer adıyla proje oluşturucu Nero 8 özelliklerinin tümüne tek tıklamalı fonksiyonlarla direk olarak ulaşmanızı sağlıyor. Kullanıcı tarafından kolaylıkla çözülebilen sade arayüz ve yepyeni modern tasaraımı ile dijital projelerinizi yaratmak ve yönetmek kolaylaşırken hazırladığınız medyalarla eğlenceli dakikalarda geçiriyorsunuz.Windows Vista™ için optimize edilen Nero StartSmart aynı zamanda entegre haber besleme sistemine bile sahip.

Nero 8 multimedya projeleriniz için çözümünüz
Nero Vision 5 – Video Editing and AuthoringNero 8 multimedya projelerinizi hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işlem için gerekli araçları kendi içerisinde barındırıyor. MP3 dosyalarınızla müzik karışımları hazırlamayı düşünebilir, tatil videolarınızı düzenlemek isteyebilir, dijital fotoğraflarınıza rötuş yaparak düzenleyebilir, slide show hazırlamak isteyebilirs veya içeriği taşınabilir aygıtlarda çalıştırmak için dönüştürme işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz, tüm bu işlemler artık Nero içerisinde mevcut ve sonuçların profesyonel ve dinamik olucağından emin olabilirsiniz.

Nero 8 ev eğlence dünyasını evinizin çevresine getiriyor
Nero Home 3 – Media Management SystemMultimedya dosyalarınızın tümünü Nero`nun ev medya merkezi ile organize edin ve düzenleyin. Böylece Nero 8 yardımıyla High Definition video içeriğinizi ve surround ses dosyalarınızı Xbox 360™ veya PlayStation® 3 sistemlerinizle oynatmanın keyfini çıkarın.

Nero 8 geliştirilmiş veri güvenliği sunuyor
SecurDisc Viewer – View SecurDisc protected filesArtık veri kaybı derdiniz yok! Nero 8 sahip olduğu yedekleme (back up) özelliği ile sizlere sistem arızaları veya hasarlı disk gibi konulardan korkmadan arkadanıza yaslanarak rahatlıkla işlemlerinizi yapma fırsatını veriyor. Verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde geri getirebilir, şifre korumalı diskler yaratabilirsiniz. SecurDisc teknolojisi sizlere huzur veriyor.

Yaratın ve Yönetin

Video
Son tatilinizi, erkek kardeşinizin düğünü, kızınızın mezuniyeti, hayatınızdaki önemli dakikaları video`ya kaydediyor musunuz? Şimdi daha fazla kayıt yapın. Nero 8 ile High Definition içeriği AVCHD formatında profesyonel sonuçlar alıcak şekilde kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Bölümler oluşturabilir, menüler hazırlayabilirsiniz, hatta arka plan müzikleri ile videoları ve slide showları birleştirebilirsiniz. En favori TV showlarınızı kesintisiz olarak basit olarak düzenleyerek reklamları kaldırabilirsiniz.
Audio
Müzik dinlemeyi çok seviyorsanız, favori şarkılarınızı her zaman elinizin altında istiyorsanız, müzik arşivinizi MP3 formatına çevirebilir ve müzik dinleme keyfini evde ve yolda her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bir dahaki partide en güzel şarkıları mixleyerek profesyonel efektler ve araçlarla etkileyebilirsiniz. Nero 8 ile video dsoyalarınız için kristal temizliğinde ses alabilir veya 7.1 surround ses sistemlerine bile çıkabilirsiniz.
Photo
Hard diskinizde yüzlerce hatta binlerce dijital fotoğrafınız mı var? Nero 8 araçlarıyla resimlerinize dokunuşlar yaparak onları geliştirebilir, görsel efektler etkileyebilir ve daha fazlası. Çocuklarınızı aile fotoğraflarınızla slide showlar hazırlayarak onlara televizyonunuzda gösterek şaşırtabilirsiniz. Tonlarca dosyanın arasından resimlerinizi aramanıza gerek yok. Nero 8 ile kolaylıkla resimlerinizi organize edebilirsiniz.

Dönüştürün ve Paylaşın

High Definition

Hight Definition videolara sahip olabilir fakat mavi lazerli yazıcınız olmayabilir? Sahip olduğunuz HD içeriği kolaylıkla AVCHD formatına hiçbir kalite kaybı yaşamadan çevirebilir ve sıkıştırabilirsiniz. HD videolarınız böylelikle normal DVD`lere yazılabilir duruma gelir ve Blu-ray Disc oynatıcı veya PlayStation® 3 oynatabilirsiniz.

Video Conversion

Videolarınızı yanınızda mı taşımak istiyorsunuz? Nero 8 ile DVD`lerinizdeki veya CD`lerdeki video dosyalarını basit bir şekilde çevirebilir ve iPod® ya da PSP™ gibi taşınabilir aygıtlarınızda oynatabilirsiniz. Dünyanın en hızlı MPEG-4 encoder`ını kullanarak DVD içeriklerinizi optimal kaliteyi ayarlayarak sıkıştırabilir, daha sonra CD veya USB belleklerinize atabilirsiniz.

Music

Nero 8 limitsiz MP3 desteği sunuyor. Ses dosyalarınızı MP3`e çevirerek dünyanın en popüler ses formatını kullanabilir, en favori şarkılarınızı hem evinizde dinleyebilir hemde gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Internet

Hayatınızla ilgili en son haberleri arkadaşlarınızla İnternet üzerinden paylaşın. En iyi videolarınızı ve fotoğraflarınızı My Nero, YouTube ve MySpace gibi online ağlara kolaylıkla yükleyin.

Ev Eğlence Dünyası

Media Center

Oturma odanızı gerçek bir medya merkezine çevirin ve ev eğlencesini daha önce hiç olmadığı tecrübe edin. Televizyonunuzda Xbox 360™ veya PlayStation® 3 konsollarınızla canlı yayına geçin. Oyun konsollarınızı televizyonunuza bağlayarak favori showlarınızı evinizin istediğiniz odasında izleyin.

Television

En favori televizyon dizilerinizin başka bir bölümünü daha kaçırmayın! Bilgisayarınızı favori showlarınızı kaydetmek için kullanın. EPG desteği ile Nero 8 televizyon yayınlarını seçmenizi ve kaydetmenizi kolaylaştırıyor. Televizyon izlerken telefon bile çalsa, Time Shift özelliği ile telefon görüşmenizi alabilir, ve daha sonra kaldığınız yerden programı izlemeye devam edebilirsiniz.

Music Streaming

Artık CD değiştirmek için zaman kaybı yaşamaya son. Nero 8 ile playlistler oluşturabilir ve bilgisayarınızdaki müzik dosyalarını müzik setinize kesintisiz olarak aktarabilirsiniz.

Sınırsız Medya Yakın

Rip and Burn

Müzik CD`lerinizi ve kopya koruması olmayan DVD`lerinizi hızlı ve kolay bir şekilde dünyanın lider yakma motoru ile ripleyebilirsiniz. Ses dosyalarını veya verilerinizi CD, DVD, Blu-ray Disk veya HD DVD`ler üzerine yazabilirsiniz. DVD`lerinize filmler mi yakmak istiyorsunuz? DVD-R Dual Layer ve DVD+R Double Layer desteği ile daha önce hiç sahip olmadığınız kadar medya alanı sizlerin olucak.

Nero DiscCopy Gadget

Nero DiscCopy Gadget`ı Windows Vista™ ile kullanım için optimize edilmiş durumda ve sizlere Vista™ Sidebar üzerinden yapacağınız tek bir tıklama ile disk copyalama imkanını sunuyor.
SecurDisc Technology Nero 8 ve SecurDisc uyumlu bir sürücü ile, CD ve DVD`lerinizi şifre korumalı bir şekilde hazırlayabilir. Böylece şifre tanımlaması yapmadan verilerinize ulaşılmasını imkansız hale getirebilirsiniz. Dijital imza eklemesi yaparak hassas verilerinizi değişmeyecek şekilde koruyabilirsiniz. SecurDisc hasar alan disklerde bile okunabilirliği arttırırken aynı zamanda sizlere disklerin bozulma aşamasına geldiğinide önceden belirtebiliyor. Böylece verilerinizi başka bir diske aktarmanız için vakit kazanıyorsunuz. The SecurDisc Copy Protection (Kopya Koruma) özelliği önemli PDF dokümanlarının izinsiz kopyalanmasınıda önlüyor.

Yedekleme

Data Protection

Veri kaybı endişesine son! SecurDisc teknolojisi ile dosyalarınızın, sürücülerinizin veya tüm sisteminizin harici yada dahili sürücülere yedeğini alabilirsiniz. Maksimum koruma için, bootable CD yaratarak sistem hatalarının ardırdan geri dönüşüm işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Verilerinize iş seyahatlerinizde ulaşmak mı istiyorsunuz ? FTP sunucularına internet üzerinden yedeklemeler yapabilir ve gittiğiniz her yerden bu önemli verilere ulaşabilirsiniz. Planlanabilir otomatik yedekleme işlemleriyle her zaman dosyalarınızı koruma altına alabilir ve yedeklemelerinizin onayı hakkında e-posta`lar ile bilgilendirilirsiniz.

SecurDisc

Nero 8 içerisindeki SecurDisc teknolojisi ile hasarlı disklerin okunabilirliğini arttırırken, ek olarak erken uyarı sistemi ile CD ve DVD`lerin zamanla bozulma riskinin artmasını size gösteren araç bozulmaya yakın verileri yedeklemeniz konusunda sizi uyarıyor.

Nero 8`in İçerdiği Programlar :

Nero Mobile – Media Center for Mobile Devices* Nero Mobile – Taşına bilir cihazlar için medya merkezi
Nero Home 3 – Media Management System Nero Home 3 – Medya yönetim sistemi
Nero Scout – Database Technology Nero Scout – Veritabanı teknolojisi
Nero StartSmart 8 – One-Click Project Launcher Nero StartSmart 8 – Tek tıklama ile proje oluşturucu
Nero Burning ROM 8 – Expert CD and DVD Burning Nero Burning ROM 8 – Gelişmiş CD ve DVD yazımı (yakımı)
Nero Express 8 – Easy Interface CD and DVD Burning Nero Express 8 – Kolay arayüzlü CD ve DVD yazımı (yakımı)
Nero WaveEditor 4 – Audio Editing and Recording Nero WaveEditor 4 – Ses düzenleme ve kaydetme
Nero SoundTrax 3 – Professional Audio Mixing Nero SoundTrax 3 – Profesyonel ses mixleme
Nero Vision 5 – Video Editing and Authoring Nero Vision 5 – Video düzenleme ve yönetimi
Nero Recode 2 – The World’s Fastest Video Converter Nero Recode 2 – Dünyanın en hızlı video dönüştürücüsü
Nero ShowTime 4 – DVD and Multimedia Player Nero ShowTime 4 – DVD ve multimedya oynatıcı
Nero MediaHome 3 – UPnPTM Streaming Solution Nero MediaHome 3 – UPnP™ yayın çözümü
Nero ControlCenter – Simplified Customization and Configuration Nero ControlCenter – Basitleştirilmiş kişiselleştirme ve ayarlama
Nero PhotoSnap – Photo Editing Nero PhotoSnap – Fotoğraf düzenleme
Nero PhotoSnap Viewer – Photo Viewing Nero PhotoSnap Viewer – Fotoğraf izleme
Nero CoverDesigner 3 – CD and DVD Label Design Nero CoverDesigner 3 – CD ve DVD kapak dizaynı
Nero BackItUp 3 – Complete Backup Solution Nero BackItUp 3 – Yedekleme çözümü
Nero ImageDrive 3 – Virtual Drive Setup Nero ImageDrive 3 – Sanal sürücü kurulumu
Nero DiscSpeed 4 – Improve Optical Drive Performance Nero DiscSpeed 4 – Optik sürücü performans geliştirme
Nero DriveSpeed 3 – Complete Optical Drive Control Nero DriveSpeed 3 – Optik sürücü kontrolü
Nero RescueAgent – Improved File Recovery Nero RescueAgent – Geliştirilmiş dosya geri getirme
Nero BurnRights – Easily Deployable Burning Rights Nero BurnRights – Kolaylıkla konuşlandırılabilir yazım hakları
Nero InfoTool 5 – Drive and Disc Analysis Nero InfoTool 5 – Sürücü ve disk analizi
InCD 5 – Packet Writing Solution InCD 5 – Paket yazım çözümü
SecurDisc Viewer – View SecurDisc protected files SecurDisc Viewer – SecurDisc korumalı dosya gösterici

Nero 8 plug-in desteği de bulunduruyor. Üretici adresinden size lazım olabilecek plug-in`leri bulabilir ve indirebilirsiniz. Plug-in sayfasına gitmek için tıklayın. Aynı zamanda tema desteği de bulunan Nero 8 için tema paketlerine de bu adresten ulaşabilirsiniz.

Şuanki Sürüm: 8.3.6.0

download

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu