Oyun

NASCAR Heat 3

NASCAR Heat 3, hepimizin bildiği o çılgın araba yarışı türünü bilgisayarlara taşıyarak, benzer bir deneyimi evinizde oynamanız için size en iyi fırsatı sunuyor.

İlgili Makaleler

Monster Games tarafından geliştirilen ve 704 Games Company’nin yayıncılığını üstlendiği NASCAR Heat 3, daha önce hiçbir NASCAR oyununda olmadığı kadar çeşitlilik içeriyor. Birçok oyuncunun dört gözle beklediği kendi takımını kurarak yarışlara katılma özelliğini en sonunda oyuna ekleyen yapımcılar, kurduğunuz takımlarla yarışabileceğiniz Xtreme Dirt Tour modunu oyuna ekliyor. Oyundaki modlar ise hemen aşağıdaki gibi sıralanıyor.

Xtreme Dirt Tour: NASCAR serisinde yer alan üç ulusal yarışmanın yanı sıra oyuncular kendi fantezi serilerini yaratıp, kendi yarışmalarına katılabiliyorlar.

Online Turnuvalar: Dünyanın herhangi bir yerindeki diğer oyuncularla internet üzerinden yapacağınız yarışmalarla birlikte kendi yeteneklerinizi sonuna kadar test edin.

Kariyer Modu: Kendi yarattığınız karakterle NASCAR yarışlarına adım atarak, efsanevi bir hikaye yaratabilirsiniz.

Hikaye: Yeşil bayrak dalgalarından önce, yarışınızda canlı güncellemeler alın. Teknik bir ihlal için sürücünün arkaya gönderildiğini izleyin. İyi bir hafta sonu geçiren ve kimin mücadele ettiği konusunda güncellemeler alın.

NASCAR Heat 3 sistem gereksinimleri

MİNİMUM: İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10 İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100 Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 16 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcards

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu