Kategori arşivi Mirc indir

ileKraLaz

Mircclub Oper/Admin Script v1

Kullanılan Mirc Sürümü6.35
Kullanılan Mirc DiliTürkçe
Yapım Tarihi27.12.2018
Versiyonv1
Script EditörKraLaz
Web Sitesiwww.mircclub.org
Boyut2.03 MB

mIRCClub Oper/Admin Script IRC Sunucularında Oper ve Admin olarak görev yapan IRC kullanıcılarına hitap etmektedir. Mirc Scripti helper ve kanal oplarıda kullanabilir. Ayrıca normal kullanıcılarda kullanabilir herhangir bir kısıtlama yoktur. Yetkiniz seviyesine göre işlem yapabilirsiniz.

Script Özellikleri

İşinize yarayacak tüm raw kodları eklendi.
Gelişmiş seslenme remotesi
Kanal clone takibi
Spamfilter takip ekranı ( ekle-sil-düzenle-döster)
Küfür koruması
Badnick koruması
@takip pencereleri @spam @whois @network @line vs.
Sunucu line banlist addonu
Proxy koruması
Status Kontrol Addonu
#Help , #Operhelp kullanıcı giriş uyarı sistemi
Whois takip addonu
Karaliste addonu
Proxy Banlist Addonu
Akill Addonu
İdent, Realname gibi ekstra korumalar
Random nick koruması gzline
Hızlı spam alma addonu
Otomatik identify addonu
Operatör Paneli
Ayarlanabilir F kısayolları
Gelişmiş Helper, admin, chanserv, nickserv ve memoserv menüleri

ileKraLaz

Zurna Mirc

Zurna Mirc Script İndir

Zurna  mirc script ile sohbete doyamayacaksınız, susmak bilmeyen sohbetciler ile  7/24 durmadan sohbet edebilirsiniz. Zurna mirc güncel mirc sürümü üzerine inşa edilmiş olup windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Remote silme, lisans sorunu gibi sorunlar yaşamadan, üstelik türkçe olarak kurulacaktır. Zurna mirc içerisinde işlemlerinizi kolaylaştıracak menüler yer almaktadır bunlar nick kayıt etme, kanal kayıt etme ve basit kanal komutlarıyla beraber nick list menüde helper menü gibi ekstra özellikler yer almaktadır.

Zurna mirc içerisinde sunucu kısıtlama gibi bir durum yoktur girmek istediğiniz tüm irc sunucularına kolayca bağlanabilirsiniz, mirc bağlantı menüsünde irc adı yazma sekmesi değişkendir, isterseniz listeden irc seçebilir isterseniniz kendi istediğiniz sunucu adını yazabilirsiniz.

Zurna mirc script ile bilgisayarınızdan hemen sohbet odasına bağlanabilirsiniz.

 

ileKraLaz

Geveze Mirc

Geveze Mirc Script İndir

Geveze mirc script ile sohbete doyamayacaksınız, susmak bilmeyen gevezelerle 7/24 durmadan sohbet edebilirsiniz. Soyle mirc güncel mirc sürümü üzerine inşa edilmiş olup windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Remote silme, lisans sorunu gibi sorunlar yaşamadan, üstelik türkçe olarak kurulacaktır. Geveze mirc içerisinde işlemlerinizi kolaylaştıracak menüler yer almaktadır bunlar nick kayıt etme, kanal kayıt etme ve basit kanal komutlarıyla beraber nick list menüde helper menü gibi ekstra özellikler yer almaktadır.

Geveze mirc içerisinde sunucu kısıtlama gibi bir durum yoktur girmek istediğiniz tüm irc sunucularına kolayca bağlanabilirsiniz, mirc bağlantı menüsünde irc adı yazma sekmesi değişkendir, isterseniz listeden irc seçebilir isterseniniz kendi istediğiniz sunucu adını yazabilirsiniz.

Geveze mirc özellikleri;

  • Mirc 6.35 sürümü kullanılmıştır.
  • Mirc %100 türkçedir.
  • İçerisinde işinizi kolaylaştıran remoteler eklenmiştir.
  • Bağlantı menüsü esnektir. Tüm irc sunucularına bağlanır.

 

 

ileKraLaz

Türkçe mirc 6.17

Türkçe mirc 6.17 sürümü hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer sitelerde bir çok 6.17 sürümü yayınlanmakta fakat yüklenilen sürümler farklı çıkmaktadır bu sürüm bizzat 6.17 sürümü tarafımızca çevrilmiş olup yeniden setuplanmıştır, windows 7 ve windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz.

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.2

mIRC 6.2 sürümü sizlerle gerçek 6.2 olan bu sürümü yeniden setupladık hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

mIRCClub.org güvencesiyle yeniden gözden geçirip günümüz işletim sistemlerine uygun hale getirdiğimiz türkçe mirc 6.2 programını kullanımınıza sunuyoruz mirc 6.2 bu sürüm tamamen türkçe ve ücretsizdir windows 10 ve winows 7 gibi güncel işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Türkçe mirc 6.2 fuul sürüm indir.

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.21

Türkçe Mirc 6.21 Efsane geri döndü, efsanevi chat programının sürümlerini sizin için yeniden tasarladık mirc 6.21 programını tamamen türkçe ve ücretsiz olarak kullanımınıza sunuyoruz. Sizde hemen chat sunucularına bağlanıp efsane chat prgoramı türkçe mirc 6.21 sürümü ile sohbet etmeye başlayın.

Türkçe Mirc 6.21 Sürüm özellikleri,

Mirc programı ile IRC ( internet relay chat ) sunucularına bağlanıp chat yapabilirsiniz.

Programı açıp nickinizi yazıp bağlan sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Üye olmanıza gerek yoktur fakat kullandığınız nicki sadece siz kullanmak isterseniz nickinizi kayıt edebilirsiniz.

Sürüm: 6.21 – Dil: Türkçe – Ücretsiz Full

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.35

Unutulmayan chat programı mirc değişen windows sürümlerinde uyum sağlayabilimesi için güncellenerek kullanımınıza sunuldu mirc 6.35 sürümünün en güncel stabil versiyonunu indir.

Eski internet kullanıcılarının bir çoğunun yakından tanıdığı ve kullandığı chat programı olan mirc zaman içinde yeni programların gölgesinde kaldı fakat halen kullanılmaya devam etmektedir. Mirc versiyonlarını güncelleyerek kullanımınıza sunuyoruz.

Mirc 6.35 nedir?

Türkçe mirc 6.35 yazılı olarak chat yapabileceğiniz ücretsiz chat programıdır programı yükledikten sonra nickinizi yazıp bağlan sekmesine tıklayarak anında sohbet odalarına bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız sunucuda binlerce kullanıcı kanal ve özellerde chat yapmaktadır nickin üzerine çift tıklayarak kullanıcının özeline girip yazışabilirsiniz bunun yanında kanal ekranlarındada chat yapabilirsiniz.

Sürüm: 6.35 – Boyut: 2.03 mb – Dil: Türkçe – Lisans: Ücretsiz

sohbet - okey oyna - mirc indir - türkçe mirc indir - omegle sohbet - sohbet