Kategori arşivi Türkçe Mirc

ileKraLaz

Mircclub Oper/Admin Script v1

Kullanılan Mirc Sürümü6.35
Kullanılan Mirc DiliTürkçe
Yapım Tarihi27.12.2018
Versiyonv1
Script EditörKraLaz
Web Sitesiwww.mircclub.org
Boyut2.03 MB

mIRCClub Oper/Admin Script IRC Sunucularında Oper ve Admin olarak görev yapan IRC kullanıcılarına hitap etmektedir. Mirc Scripti helper ve kanal oplarıda kullanabilir. Ayrıca normal kullanıcılarda kullanabilir herhangir bir kısıtlama yoktur. Yetkiniz seviyesine göre işlem yapabilirsiniz.

Script Özellikleri

İşinize yarayacak tüm raw kodları eklendi.
Gelişmiş seslenme remotesi
Kanal clone takibi
Spamfilter takip ekranı ( ekle-sil-düzenle-döster)
Küfür koruması
Badnick koruması
@takip pencereleri @spam @whois @network @line vs.
Sunucu line banlist addonu
Proxy koruması
Status Kontrol Addonu
#Help , #Operhelp kullanıcı giriş uyarı sistemi
Whois takip addonu
Karaliste addonu
Proxy Banlist Addonu
Akill Addonu
İdent, Realname gibi ekstra korumalar
Random nick koruması gzline
Hızlı spam alma addonu
Otomatik identify addonu
Operatör Paneli
Ayarlanabilir F kısayolları
Gelişmiş Helper, admin, chanserv, nickserv ve memoserv menüleri

ileKraLaz

Zurna Mirc

Zurna Mirc Script İndir

Zurna  mirc script ile sohbete doyamayacaksınız, susmak bilmeyen sohbetciler ile  7/24 durmadan sohbet edebilirsiniz. Zurna mirc güncel mirc sürümü üzerine inşa edilmiş olup windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Remote silme, lisans sorunu gibi sorunlar yaşamadan, üstelik türkçe olarak kurulacaktır. Zurna mirc içerisinde işlemlerinizi kolaylaştıracak menüler yer almaktadır bunlar nick kayıt etme, kanal kayıt etme ve basit kanal komutlarıyla beraber nick list menüde helper menü gibi ekstra özellikler yer almaktadır.

Zurna mirc içerisinde sunucu kısıtlama gibi bir durum yoktur girmek istediğiniz tüm irc sunucularına kolayca bağlanabilirsiniz, mirc bağlantı menüsünde irc adı yazma sekmesi değişkendir, isterseniz listeden irc seçebilir isterseniniz kendi istediğiniz sunucu adını yazabilirsiniz.

Zurna mirc script ile bilgisayarınızdan hemen sohbet odasına bağlanabilirsiniz.

 

ileKraLaz

Geveze Mirc

Geveze Mirc Script İndir

Geveze mirc script ile sohbete doyamayacaksınız, susmak bilmeyen gevezelerle 7/24 durmadan sohbet edebilirsiniz. Soyle mirc güncel mirc sürümü üzerine inşa edilmiş olup windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Remote silme, lisans sorunu gibi sorunlar yaşamadan, üstelik türkçe olarak kurulacaktır. Geveze mirc içerisinde işlemlerinizi kolaylaştıracak menüler yer almaktadır bunlar nick kayıt etme, kanal kayıt etme ve basit kanal komutlarıyla beraber nick list menüde helper menü gibi ekstra özellikler yer almaktadır.

Geveze mirc içerisinde sunucu kısıtlama gibi bir durum yoktur girmek istediğiniz tüm irc sunucularına kolayca bağlanabilirsiniz, mirc bağlantı menüsünde irc adı yazma sekmesi değişkendir, isterseniz listeden irc seçebilir isterseniniz kendi istediğiniz sunucu adını yazabilirsiniz.

Geveze mirc özellikleri;

 • Mirc 6.35 sürümü kullanılmıştır.
 • Mirc %100 türkçedir.
 • İçerisinde işinizi kolaylaştıran remoteler eklenmiştir.
 • Bağlantı menüsü esnektir. Tüm irc sunucularına bağlanır.

 

 

ileKraLaz

Türkçe mirc 6.17

Türkçe mirc 6.17 sürümü hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer sitelerde bir çok 6.17 sürümü yayınlanmakta fakat yüklenilen sürümler farklı çıkmaktadır bu sürüm bizzat 6.17 sürümü tarafımızca çevrilmiş olup yeniden setuplanmıştır, windows 7 ve windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz.

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.2

mIRC 6.2 sürümü sizlerle gerçek 6.2 olan bu sürümü yeniden setupladık hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

mIRCClub.org güvencesiyle yeniden gözden geçirip günümüz işletim sistemlerine uygun hale getirdiğimiz türkçe mirc 6.2 programını kullanımınıza sunuyoruz mirc 6.2 bu sürüm tamamen türkçe ve ücretsizdir windows 10 ve winows 7 gibi güncel işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Türkçe mirc 6.2 fuul sürüm indir.

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.21

Türkçe Mirc 6.21 Efsane geri döndü, efsanevi chat programının sürümlerini sizin için yeniden tasarladık mirc 6.21 programını tamamen türkçe ve ücretsiz olarak kullanımınıza sunuyoruz. Sizde hemen chat sunucularına bağlanıp efsane chat prgoramı türkçe mirc 6.21 sürümü ile sohbet etmeye başlayın.

Türkçe Mirc 6.21 Sürüm özellikleri,

Mirc programı ile IRC ( internet relay chat ) sunucularına bağlanıp chat yapabilirsiniz.

Programı açıp nickinizi yazıp bağlan sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Üye olmanıza gerek yoktur fakat kullandığınız nicki sadece siz kullanmak isterseniz nickinizi kayıt edebilirsiniz.

Sürüm: 6.21 – Dil: Türkçe – Ücretsiz Full

ileKraLaz

Türkçe Mirc 6.35

Unutulmayan chat programı mirc değişen windows sürümlerinde uyum sağlayabilimesi için güncellenerek kullanımınıza sunuldu mirc 6.35 sürümünün en güncel stabil versiyonunu indir.

Eski internet kullanıcılarının bir çoğunun yakından tanıdığı ve kullandığı chat programı olan mirc zaman içinde yeni programların gölgesinde kaldı fakat halen kullanılmaya devam etmektedir. Mirc versiyonlarını güncelleyerek kullanımınıza sunuyoruz.

Mirc 6.35 nedir?

Türkçe mirc 6.35 yazılı olarak chat yapabileceğiniz ücretsiz chat programıdır programı yükledikten sonra nickinizi yazıp bağlan sekmesine tıklayarak anında sohbet odalarına bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız sunucuda binlerce kullanıcı kanal ve özellerde chat yapmaktadır nickin üzerine çift tıklayarak kullanıcının özeline girip yazışabilirsiniz bunun yanında kanal ekranlarındada chat yapabilirsiniz.

Sürüm: 6.35 – Boyut: 2.03 mb – Dil: Türkçe – Lisans: Ücretsiz

ileKraLaz

Türkçe Mirc indir

IRC Mirc ile Sohbete Bağlanın…

mIRC

mirc

Türkçe mirc programı tamamen ücretsiz olup, yeni arkadaş bulma imkanı sağlar. Türkçe mIRC Programın Türkçe çeviri sitesi mIRCCLub.org ‘dur.  Yeni mirc sürümlerini tüm işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz..  ( Windows 7, Vista, XP Home, xp professional gibi ).

Bir çok  mirc sitesi,  mirc yerine bilgisayarlariniza trojen yayarak bilgisayarınızın çökmesine sebep olmaktadirlar. mIRCcLub.org web sitesi 2007 yılından buyana Türkçe mirc kaynak sitesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

MirccLuB.Org güvencesiyle güvenle kullanabilirsiniz.

Türkiye’de Türkçe mIRC Bizden Sorulur.

[CMP] mIRC 6.17.zip
[CMP] mIRC 6.2.zip
[CMP] mIRC 6.21.zip
unknown mIRC 6.35.rar

ileKraLaz

Skype AL

egift-skype

Skype Al ve Skype Kaydol

Msn indir diye  birçok kişi sitelere hücum etmektedir. Zaman Skype alma zamanı. Microsoft hesabı olanlar ( messenger ) yine aynı şekilde devam edebilir. Skype programı aynı zamanda bir msn programı gibi birçok aynı özelliği kapsamaktadır. Skype almak çok basittir. Skype adresiniz olmasını istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayıp yeni hesap oluşturmak çok basit…

Skype Al – Skype Kaydol hemen tıklayın

ileKraLaz

mIRC indir Windows 8

Windows 8 mIRC bilgisayarlarda birçok mIRC programı çalışmamaktadır. Yeni mIRC ile Windows 8 kullanan bilgisayarlar mIRC kullanmak istiyorsa aşağıdaki mirc indir linkini tıklayıp bilgisayarına indirip kurmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sistemi Windows 7, Xp, Windows Vista gibi işletim sistemleri ise diğer mirc uygulamalarını kullanabilir ya da aşağıdaki mIRC’i yükleyebilirsiniz. IRC odasinda sohbet yapmak her zaman başkadır diyen kişilerin yeni bilgisayarlarda uyumlu mirc programı aramak için çok vakit harcamayın. Biz ( www.mircclub.org ) sitesi yıllardır en kaliteli iyi sohbet programlarını sitemizde sürekli güncelleştirmiş ve sizlerin kullanımına açık tuttuk. Her zaman sade kullanışlı mirc indirmek doğrusudur. İş yerinde evde anında bir yerde indirmeniz kurmanız için bu program sizin aradığınız mirc programıdır. Çok çabuk bilgisayara inmektedir. Gizlenmek isterseniz iş yerinizde gizleyedebilirsiniz. Yüklemek istiyorsanız şimdi DOWNLOAD linkine tıklamanız yeterlidir. İyi sohbetler dileriz..

[wpfilebase tag=file id=3 tpl=download-button /]

ileKraLaz

Mircclub Script indir

Mircclub Script Çıkt. Tarih : 23 Eylül 2009

Since mIRC 2009-2015

Mircclub Script sohbet programı Internet Cafe Kullanıcıları, Vista Bilgisayar Sahipleri diğer tüm işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirler. Yeni mIRC ile tanışan kullanıcılar için birçok kolaylıklar mevcut.

Script Özellikleri

 • Saat Başı Uyarıcı ( Kapa/Aç Şeklinde )
 • Ip Şehir Ülke Bulucu Addon
 • CD-Rom ( Aç/Kapat Şeklinde )
 • Bilgisayar Güvenlik Duvari ( Aç / Kapa Şeklinde )
 • Op Deop Teşekkür Addonu ( Aç/Kapa Şeklinde )
 • Mircclub Winamp ( Winamp Tarzı Addon )
 • Bilgisayar sistemlerine kısa yol girişleri
 • Web Linkleri
 • Kanal Flood Korumasi ( Ayarlanabilir )
 • BadNick Korumasi ( Ayarlanabilir)
 • Muaf Korumasi ( Ayarlanabilir )
 • Küfür Korumasi ( Ayarlanabilir )
 • Deop Korumasi
 • Puan Sistemi ( Op’lar için konusan kullanıcılara +v verir )
 • Away Addonu ( Gelişmiş )
 • Karikatür izlemek
 • Pixel Resim Kodlama Addonu
 • Resim Arama Özelligi
 • Nick Şifreleme Paneli
 • Winamp Ne Dinliyorum ( Kanal Engellemeli )
 • Kelime Tamamlama Addonu
 • Özel Kabul Addonu
 • Media Center Addonu ( Media Player Gibi )
 • Mirc Yazı Tipleri
 • Mirc Oyunlari
 • Radyo Dinleme Addonu
 • Nick Oto identify sistemi
 • Mouse Iconlari
 • Iconlu NickList
 • Imageshack Upload ( Resimleri mirc’den yüklemek )
 • Log Okuyucu
 • Ame/Amsg Engelleme Addonu
 • Titreşim Gönderme Alma Addonu
 •  Bu kadar yeterli : ) aklıma gelmiyor. Görünüm olarak çok hoş bir Script halini aldı. Bana göre en iyi mirc : P

Yazan : absolut

Sunucu: irc.sohbetc.org

Kaspersky, Malwarebytes’ Anti-Malware, Avast, Norton gibi virüs programları tarafıdann taratılmış olup güvenle bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz.

Üst Toolbar ve alt toolbar 1280*960  Boyutlarında Tasarlanmıştır.

Vista, windows 7 Bilgisayarlarda Bu mIRC Scripti Sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

ileKraLaz

Sohbet indir

Türkçe mIRC Logo Türkçe Sohbet Programını indir. Ücretsiz olan %100 türkçe sohbet programi ile yeni sohbet arkadaşini bulabilirsin. En kaliteli sohbet kanalları’nda bedava sohbet yapma imkanını sende yakala. Bunun için sohbet indir tabikide. Sohbet ederken oyun oynayayın. Radyo dinleyin. Huzurlu bir sohpet ortamı yakalayin. Yepyeni arkadaşlarınız bu sohbet odasi‘nda haydi sohbet programını download ( indir ) sohbete baglan arkadaşını bul.

Sohbet Programi indir Yükle Download

ileKraLaz

Sohbetc v.mIRC ( Avatarli Titreşimli Özel mIRC )

Türkçe MircTürkçe Mirc Sohbet Programini Geliştirdik.. Sohbetc v.mIRC Halinde Bir Mirc Script yazdik. Sadeligi ile göz dolduran ve %100 Türkçe olan Sohbet programi üzerinden yazilmiştir. Bu Mircdeki özelliklerin en başında gelen Özelinizdeki kişilerin avatarlarini görebilmek avatar seçebilmektir. Özelde Sohbet Ederken Titreşim Gönderebilirsiniz. mirc v6.31 Bu Mirc Türkiye’de ilk Olarak www.sohbetc.org sitesi çıkarmiştir.

Diğer Bir kaç özelliigi ise Popuplar iconlaştirilmiştir. By absolut tarafindan özellikle nick şifreleme paneli yapilmiştir. Sebebi ise Nick şifre çalicilara bir önlemdir. Diyaloglarin hepsinde Renk DLL si kullanilmiştir. Daha Güzel görünüm saglanmiştir. Eğlence Menüleri de Eklenmiştir. Arkadaşlarinizla şakalaşabilir güzel sohbetler edinebilirsiniz.

En İYi Mİrc ! Sohbetc v.mIRC Sohbet Programi indirmek için Tıkla

Resimler için alttaki linkleri tıklayınız.

Resim 1 | Resim 2 | Resim 3

ileKraLaz

aMSN Messenger

Tanıtım:
aMSN, Windows Live Messenger ile aynı işlevi gören, basit ve kolay kullanımlı, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir anlık mesajlaşma programıdır. Windows Live Messenger’da bulunan tüm özelliklere sahip olan ve bunun yanı sıra ekstra özellikleri de bünyesinde barındıran aMSN, Windows Live Messenger’dan sıkılanlara alternatif olacak bir programdır.

Buradan İndiriniz…!

sohbet - okey oyna - mirc indir - türkçe mirc indir - omegle sohbet - sohbet