Kategori arşivi Program Indir

ileSaNCaK

mSLDev

mSLDev

mSLDev, özellikle mSL komut dosyaları için tasarlanmış, mIRC Script Dili (mSL) için geliştirilmiş, modern, entegre bir geliştirme ortamıdır. mSLDev, mSL komut dosyalarına etkin bir şekilde hatasız ve iyi tasarlanmış bir kod oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm yardımcı programları sağlamak için sıfırdan tasarlandı.

Özellikler
mSLDev, gerçek zamanlı sözdizimi kontrolü ve hata algılama, sözdizimi vurgulama, otomatik tamamlama, GUI tasarımcısı ve çok daha fazlası gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Güçlü Otomatik Tamamlama
Gerçek Zamanlı Hata Algılama
Sözdizimi Renklendirme
Değişken Eşleştirme
Sekmeli Arayüz
Kod katlama
Sözdizimi Çağrı İpuçları
Karma Tablo Görüntüleyicisi

MSLDev’in Kopyanızı Seçin

Windows

 

Linux

ileSaNCaK

Notepad++

Download Notepad++ 7.5.6

Notepad++, Windows işletim sistemi içerisine gömülü olarak gelen Notepad yazılımının yerine kullanılmak üzere C++ ile saf Win32 API ve STL ile geliştirilmiş GPL ile dağıtılan açık kaynak kodlu bir kaynak kod düzenleyicisidir.

 

ileKraLaz

Domain Lovers

Domain Lovers ile domain takibi artık çok kolay bu program ile domain takip edebilir hemen en uygun firmadan kayıt edebilirsiniz bir çok webmasterin aradığı bu programı hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Alan adı takip
  • Alan adı oluşturucu
  • Güncel alan adı fiyatları
  • Alan adlarının düşeceği tarihi görme
  • Whois bilgileri
  • Benzer alan adı önerileri

ileKraLaz

NOTEPAD 3 Türkçe indir

NOTEPAD 3 sürümü çıktı hemen indirip ücretsiz kullanabilirsiniz.

Windows işletim sistemi geçtiğimiz yıllarda önemli ölçüde güncellenmiş olsa da. Ancak, varsayılan Windows Not Defteri 20 yılda güncellenmemiştir. Basit programlama görevleri için bir metin düzenleyicisine ihtiyacınız varsa, vanilya Windows Not Defteri’ni kullanarak onu kesmeyin. Not Defteri3’e girin!

Bu nedenle, varsayılan Windows Not Defteri’nin şu anda eksik olduğu tüm özelliklerle Notepad3’ü oluşturduk. Notepad3 , sözdizimi vurgulamalı , hızlı ve hafif Scintilla tabanlı bir metin düzenleyicisidir. Küçük bir bellek izi var, ancak programlama işlerinin çoğunu gerçekleştirecek kadar güçlüdür.

Desteklenen dilller;

ASP , assembly dili , AutoHotkey , AutoIt3 , AviSynth , Bash , BAT , C , C ++ , C # , CMake , CoffeeScript , Ortak Ağ Geçidi Arabirimi ( CGI ), Basamaklı Stil Sayfaları ( CSS ), DIFF , HTML , INF için sözdizimi vurgulama desteği sunar , INI , Inno Setup , Java , JavaScript , LaTeX ,Lua , Markdown , NSIS , Pascal , Perl , PHP , Python , REG , Ruby , SQL , Tcl , Visual Basic ( VB ), VBScript , VHDL komut dosyaları , XHTML , XML , YAML , D Kaynak Komut Dosyası , Kaynak Komut Dosyası , JSON , Makefiles , MATLAB , Nim Kaynak Kodu, Güç Kabuk Komut Dosyası ,Kaynak Komut Dosyası , Shell Komut Dosyası ve NFO ANSI sanatı için geliştirilmiş destek .

İNDIR Notepad3_3.18.223.908_Setup.zip (58117 yükle)
VERSIYON 3.18.223.908
TARİH 23 Şubat 2018
DOSYA BOYUTU 2 MB
LISANS Açık kaynak
GEREKSINIMLER Windows® 7, 8 / 8.1, 10 (32 ve 64 bit)

 

https://objects-us-west-1.dream.io/rizonesoft/Balerion/Notepad3/Notepad3_3.18.223.908_Setup.zip

ileKraLaz

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını yükseltebilir internet tarayıcılarınızın ana sayfasının değişmesini engelleyebilir virüslerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır.

Advanced SystemCare içerisinde IObit tarafından geliştirilmiş olan diğer kullanışlı araçlara erişmenizi kolay hale getiren Alet Çantası bölümü de yer alıyor.

ileKraLaz

Combofix Windows 8.1/10 Compatibility indir

Combofix Windows 8.1/10 Compatibility

Combofix windows 10 ve windows 8.1 sürümlerinde çalışmamaktadır windowsun bu sürümleri için kullanabileceğiniz combofix programını aşağıdaki linkden indirebilirsiniz.

Combofix windows 10 indir

ileKraLaz

Azar Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbeti Keşfet & Bağlan!
Azar sayesinde,  sadece ekranı oynatarak dünyanın herhangi bir noktasından kullanıcılara bağlanabilirsiniz.
Azar görüntülü sohbet ile Dünyanın dört bir köşesiyle iletişim kurmak işte bu kadar kolay ve hızlıdır

– 3G/4G ve Wi-Fi kullanarak yeni insanlarla tanışın,
– Dilediğin Cinsiyet & Bölge tercihlerini kullanarak odaklı kullanıcılara ulaşabilirsiniz.
– Yüz tanıma teknolojisi ile Ektikonlar, Kostümler ve Filtreleri kullanarak sohbet ederken eğlenin
– Arkadaş listene yeni insanlar ekle ve onlarla devamlı iletişimde ol
– Arkadaşlarına Mesaj gönderip görüntülü olarak konuşabilirsiniz.
– Yabancı dil bilmenize gerek yoktur online sözlüğü kullanarak hemen çeviri yapın.

ileKraLaz

En iyi ücretsiz Antivirüs

PC Güvenliği ve Yardımı için Eşsiz Çözümünüz

En iyi ücretsiz Türkçe Antivirüs Programı

mIRCCLub.ORG web sitesi olarak siz önerebileceğimiz en iyi ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security olarak gözüküyor bu değerlendirmeyi yaparken 3 ana başlığı dikkate aldık bunlar Türkçe olması, ücretsiz olması ve bilgisayarımızı yormamasıdır.

360 Total Security ücretsizdir bilgisayarımızın performansını en az etkilen antivirüslerin başında gelmektedir üstelik program tamamen ücretsizdir.

360 Total Security bilgisayarımızı korumanın yanında, hızlandırma ve  temizleme görevlerini üstlenmektedir böyle 3 ayrı programın görevini tek programda toplayarak zaman ve performans kaybından kurtuluyoruz.

Program özellikleri ve sunduğu hizmetler;

360 Total Security Essential
İndir
360 Total Security
İndir
360 Premium Membership
Hemen Alın
Antivirüs ve Anti-kötü amaçlı yazılım
Anti-Ransomware
Çok Motor Koruma
Sandbox
Güvenli online alışveriş
Gizlilik Koruması
İnternet Koruması
Sistem Koruması
Düzeltme Eki
WiFi güvenlik kontrolü
Temizleme
Hızlandırma
Reklamsız
Canlı Temalar

V 4.4.0 | 14.9 MBSupports Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

360 TOTAL SECURİTY İNDİR

ileKraLaz

En iyi driver bulma programı

Driver Booster

Format attıktan sonra en büyük sorun olan driver bulma derdine son veren driver boosteri sizlere sunuyoruz programı yükledikten sonra scan sekmesine tıklayarak driverleri bulup otomatik olarak kurmasını sağlıyoruz program ücretsizdir fakat pro versiyonu ücretli olarak satın alabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan driver bulma programının Türkçe dil desteği vardır programın boyutu 15 mb dir.

 

 

 

Driver Booster indir

ileKraLaz

Camfrog

Camfrog efsane chat programı bu program ile binlerce kişi ile görüntülü chat yapabilir camfrog kanallarında sohbet edebilir irc ile benzer özellikler taşıyan camfrogun + olarak özelliği görüntülü ve sesli chat özelliği olmasıdır.

Camfrog kullanmak için üye olmanız gerekmektedir + özellikleri yanında bu özelliği – olarak sayılabilir.

Diğer kullanıcıları görmeniz için sizden kameranız olmasını istemez kamerası açık olan kullanıcıları izleyebilirsiniz ve özelde 1 e 1 sohbet edebilirsiniz.

CAMFROG İNDİR

ileKraLaz

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

Web siteleri üzerinde yer alan flash uygulamalatı oynatmanıza olanak sağlayan Adobe Flash Player olmazsa olmaz programlardan bir tanesi bu eklenti sayesinde tüm flash uygulamarlı oynatabilirsiniz. Bu sayfamıza sürekli güncellenecek olan adobe flash playeri güvenle indirebilirsiniz. Adobe çıkan günenlik sorunları sürekli tespit edip programı güncellediği için sizde zaman zaman programı güncellemeniz gerekmektedir. Güncellemek istediğin zaman sayfasımızı ziyaret ederek adobe flash eklentisini bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Adobe flash player ücretsiz bir uygulamadır.

Boyut : 1.15 mb

Versiyon : Sürüm 26.0.0.137

Uygulamayı kullanacağız kategoriler.

Video

Müzik

Sunumlar vb. kategorilerdir.

Yükleme adresi: https://get.adobe.com/tr/flashplayer/

ileKraLaz

Androirc

Androirc ile artık cep telefonunuzdan irc sunucularına bağlanıp chat yapabilirsiniz oldukça başarılı olan androirc ile otomatik nick şifresi girme, mirc renkleri, proxy desteği, kısa yollar, tablet ile kullanabilme, dosya aktarımını ve düzenlenebilir menüsü ile mobil chat için oldukça başarılı bir uygulama eğer kullanmadıysanız mobil chat için kullanabileceğiniz en iyi program olduğuna emin olabilirsiniz.

Türkçe Karakter Çözümü

Türkçe dil desteği sunan Androirc de Türkçe karakterlerinin sorunsuz çalışabilmesi için ayarlar > karakter kümesi kısmından > ” ISO 8859-9 ” bunu seçmelisiniz.

Sağ üst kısımdan sırasıyla  Ayarlar – Sunucular- Bağlandığınız sunucuyu seçin – Düzenle deyin

Androirc indir

ileKraLaz

Grand Theft Auto 5

Gta 5 sade versiyonu sadece 175 mb hemen yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz 2013 yılında piyasaya sürülen bu versiyon oldukça yüksek hitlere ulaştı ve oldukça beğenilen bir oyundur. Rockstar Games tarafından çıkarılan Grand Theft Auto 5

Programı indir

ileKraLaz

Malwarebytes Full indir

 

Malwarebytes Anti-Malware Zararlı Yazılım indir

Bilgisayarlarımızı tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar ve bunun yanında malwarelar gibi varolan onlarca farklı yazılım, maalesef veri kayıpları, maddi ve manevi kayıplar gibi ciddi sonuçlara neden olabiliyorlar ve kullanıcıların sadece tek bir antivirüs kullanarak bunların hepsine birden karşı koyabilmeleri de oldukça zor..

Zira antivirüs programları genellikle direkt tehditleri algılamakta başarılı olurken, daha çetrefilli ve detaylı, gizli çalışan tehditlere karşı yetersiz kalıyorlar. Malwarebytes Anti-Malware programı, bu tip tehditlere karşı sizi korumaya çalışan ücretsiz ve kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor ve malware yazılımlara karşı etkin bir duvar oluşturuyor. Temel olarak karşı koyabildiği tehditler arasında trojanlar, rootkitler, solucanlar, spywarelar ve çok daha fazlası yer alıyor.

Ayrıca, govome.com, conduit, ask.com gibi web tarayıcılara yerleşen anasayfa, toolbar gibi eklentileri de engelliyor ve ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra direkt olarak bilgisayarınızdaki etkilenmiş olan dosyaları size bir rapor halinde sunan program, böylece istediğiniz temizliği yapmanıza olanak tanıyor.

Temizlik süreci de oldukça kısa ve bir kaç saniye sürdüğü için, bilgisayarınızda herhangi bir zorlama olmadan tehlikeli yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ise programın temel çalışma özelliklerini etkileyebilecek ve nerelerin taranmasını istediğinizi belirtebileceğiniz gerekli tüm seçenekler mevcut. Piyasadaki en etkili malware temizleme programlarından olan Malwarebytes Anti-Malware’ı denemeden geçmeyin. Delta-home gibi tarayıcınızda değişiklik yapan yazılımları bulmakta mükemmel bir temizleyicidir.
Çok geniş virüs, malware kütüphanesi vardır bu sebeple, derinlemesine temizlemede çok iyi sonuçlar verir. Malwarebytes Anti-Malware Free / Ücretsiz sürümünün gerçek zamanlı koruması yoktur. Böylelikle başka bir antivirüs programı ile birlikte kullanılmasında bir sakınca yoktur. Yani bilgisayarınızda bir antivirüs yazılımı yüklüyse, çekinmeden bununla birlikte Malwarebytes Anti-Malware Free sürümünü yükleyebilirsiniz. Malwarebytes Anti-Malware Pro versiyonu ücretlidir. Malwarebytes Anti-Malware Pro versiyonunda Malwarebytes Anti-Malware Free versiyonunda olmayan gerçek zamanlı koruma ve zararlı web sitelerini engellmeme özelliği vardır.

Gerçek zamanlı korumada anlatılmak istenen bilgisayarınız açıldığında Malwarebytes yazılımının koruma işlemine başlamasıdır.

Malwarebytes Zararlı Yazılım Hemen indir 

ileKraLaz

AdwCleaner İndir

adwcleaner

adwcleaner

Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Temizlemek İçin Kullanabileceğiniz Faydalı Bir Yazılım
Bilgisayarımıza zaman içerisinde yüklediğimiz tüm uygulamalar ve yanlışlıkla sistemimize bulaşan adware ve malware benzeri zararlı yazılımlar, bir süre sonra maalesef yavaşlıklara neden olabiliyorlar ve bu zararlı yazılımlardan kurtulmak zaman zaman oldukça zor olabiliyor. Zira anasayfa değiştiren programlardan tutun da araç çubukları, veri hırsızlığı sağlayan uygulamalar ve pek çok diğer uygulama standart kullanıcıların kendi kendilerine kaldırabilecekleri kadar basit olmuyorlar.

Dolayısıyla bilgisayarlarımızı bu tip zararlı yazılımlardan korumak için kullanılabilecek programlar mevcut ve bu programlardan bir tanesi de AdwCleaner. Program bilgisayarınızı en kolay yoldan temizlemek için kullanabileceğiniz, arayüzü çok sade olarak tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. Sahip olduğu tüm özelliklerin tek bir ekranda toplanması sayesinde bunlara erişirken bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Program taşınabilir ve böylece kurulum yapmadan direkt olarak flash disklerinizden kullanabilirsiniz. Fakat kendini kaldırma butonu da mevcut olduğu için bu butona basmadan önce dikkatli olmanız gerekiyor. Zira basıldığında program kendisini kayıtlı olduğu diskten sonsuza dek kaldırıyor ve yeniden indirmeniz gerekiyor.

Tarama işlemlerini başlattıktan sonra karşınıza sonuçlar gelecektir ve bu sonuçları inceleyebilir, kaldırılmasını istemediğiniz yazılımları ayırabilirsiniz. Zaman zaman bazı uygulamaların yanlışlıkla zararlı olarak görülmesi nedeniyle sonuçlar ekranında biraz seçici olmanızı öneriyorum.

Bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılım ve eklentilerden kurtulmak için kullanabileceğiniz etkili ve hızlı bir araç olduğunu belirtmek gerek. AdwCleaner ücretli veya çok karmaşık yazılımlardan sıkılanlar için denenebilir programlardan birisi. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı unutmayınız.

sohbet - okey oyna - mirc indir - türkçe mirc indir - omegle sohbet - sohbet