Kategori arşivi mIRC Script Programs

ileKraLaz

Kelebek Script

Kelebek script 2018 indir

Kelebek script uzun yıllardır kullanılan irc sunucularına bağlanmanızı sağlan chat programıdır. Uzun yıllardır beğenilerek kullanılan programı indirebilirsiniz. Bir çok irc sunucuna bağlanabileceğiniz bu program ile binlerce kişi ile online sohbet edebilirsiniz. Kelebek mirc scripti yükleyip kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur nickinizi yazıp direk sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

Kelebek script ile neler yapabilirsiniz ?

Kelebek mirc scripti indirip kurduktan sonra nickinizi yazıp bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçiyorsunuz bağlan sekmesine tıkladıktan sonra kısa sürede sohbet odalarına bağlanırsınız bağlantı sağlandıktan sonra sağ kısımda bağlı kullanıcıların nickleriniz göreceksiniz oradan konuşmak istediğiniz kullanıcının üzerine çift tıklayıp seçtiğiniz kullanıcı ile özelde sohbet edebilirsiniz. Ayrıca bağlı bulunduğunuz odaların genelindede sohbet edebilirsiniz buraya yazdığınız yazıları tüm kullanıcılar görecektir.

Kurallar nelerdir?

Sohbet odalarına bağlandıktan sonra dini, siyasal tartışmalara girmek, küfür, argo ve hakaret içerikli sohbetlerde bulunmak yasaktır.

Mirc Sürüm: 6.35 – Boyut: 2.03 Mb – Dil: Türkçe – Lisans: Ücretsiz

 

ileKraLaz

mIRC v7.49 Orjinal Sürüm

mIRC v7.49

25 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanan mirc programının son sürümüdür.

Program orjinal dilinde ingilizce olarak indirebilirsiniz.

Yapımcı tarafından yeni sürümde yapılan değişiklikler.

  • CAP değiştirildi-davet bildirimlerinin şimdi görüntüleneceği şekilde bildiriyor
  • CAP 3.2 desteği eklendi, böylece mIRC oturum açarken LS CAP 302’yi gönderiyor.
  • CAP kapa-bildirimini destek ekledi. Ayrı sunucu ve oturum açma yöntemi parolalarının kullanılmasına izin vermek için Sunucu Ekle / Düzenle iletişim kutusu değiştirildi.
  • Değişik / sunucu -w ve -l ayrı şifreleri desteklemek için anahtarlar. Sabit pencere treebar / switchbar odağı hata. Sabit $ regmlex () hatası. Sabit CAP SASL harici hata. Dosya mevcut dosyadan küçük olduğunda CTCP DCC devam ettirme hata mesajı eklendi.
  • Vurgu ipucu mesajlarının değerlendirilmesi için destek eklendi. Soket üzerinde Nagle algoritmasını devre dışı bırakmak için / sockopen -n anahtarı eklendi.
  • IAL kapatıldığında ve kanal katıldığında, sabit IAL gpf hatası düzeltildi

http://www.mirc.com/get.php adresinden programı yükleyebilirsiniz.

ileKraLaz

Sohbet Mirc

Mirc efsane chat programı uzun yıllardır eskimeyen gizemli sohbet plaftormu mirc ülkemizde yaklaşık 20 yıldır aktif olarak kullanılmaktadır. Sohbet mirc platformunda online olarak on binlerce kullanıcı chat yapmaktadır, kullanıcı sayısı bağlanacağınız sunucuya göre değişmektedir. Her sunucuda farklı kullanıcılar chat yapmaktadır ve her sunucuda değişik kanallar bulunmaktadır sunucuya bağlandıktan sonra /list komutu ile kanalları sıralayabilirsiniz. Sıralanan kanalların üzerine tıklayarak kanala bağlanabilirsiniz. Bağlandığınız kanalın kullanıcı listesi otomatik olarak ekrana çıkmaktadır yine konuşmak istediğiniz nickin üzerine çift tıklayarak chat yapmaya başlayabilirsiniz. Sistemi kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur fakat nickinizi sizden başkası kullanmaması için kayıt edebilirsiniz. Nickinizi kayıt etmek için /ns registe şifre e-mailadresi komutunu kullanabilirsiniz. Nickiniz kayıt edildiğinde ekrana durum bilgisi dökecektir. Daha sonra sunucuya bağlandığınızda sizden şifre isteyecek /nickserv identify şifre komutu ile nickinizi sohbet mirc sistemine tanıtabilirsiniz.

Sürüm: 6.35 – Boyut: 2.03 Mb – Dil: Türkçe – Lisans: Ücretsiz

ileKraLaz

JoinMe Programı

JoinMe sayesinde internetiniz olmasa bile bilgisayarınız üzerinden server baglantısı açıp mirc script kodlarını yazabilir deneyebilirsiniz. Programı indirin açın sol köşede Server yazan yeri tıklayın orada START çıkacaktır oradan start edin daha sonra mirc’inizi açınız. Şunu yazın ve baglanın /s 127.0.0.1  ve entere basınız.

Kaynak : www.mircclub.org

JoinMe Programı ( PC’ye Server kurmak ) indirin

ileKraLaz

mIRC Kodu TamamLayıcı ( Code Completion )

Bu mirc editör programi ile birçok kodu direk tamamlayabilirsiniz. Kodlarinizi yazarken kullanabilirsiniz. Kodlari sizlerde çogaltabilirsiniz.

Kullanımı : CTRL + SPace tuşuna basarak kodlari görebilirsiniz.

Yüklemek gibi bir sorunu yok. Exe halindedir sadece Exeyi tıklayiniz.

Yapımcısı : ReBeL

ileKraLaz

Dialog Studio Türkçe Download

Dialog Studio Nedir? Bu program ile mIRC Scriptleriniz için gerekli addon dialoglarini yapmaniza yardımcı olacak programdir. Program Türkçe halde oldugu için zorLanmicaksinizdir.

DiaLog Studio Türkçe DownLoad indir

ileKraLaz

Dj Programi (Sam 2) indir

Muhteşem bir program paylaşıyorum Sam2 Boardcaster bu programla radyonuza alkış efekti, şarkıdan şarkıya yumuşak geçiş, konuşurken müzik sesinin bir miktar düşmesi, gibi işlemler yapabilirsiniz..

Devamını oku

ileKraLaz

Web ile mIRC Renk Kodu Yakalayicisi

Bu Renk yakalayicisiyle Mauseninizi üzerinize getirdiginizde Size WEB renk kodu ile mIRC Renk kodunu RGB ile veren bir kücük ve kullanişli programdir. Gercekten cok harika..

Güncellenmiştir. CTRL+A ile Kodu kopyalama imkani eklenmiştir.

Yapimcisi : SerDar406

Renk Yakalayici Programini indir

ileKraLaz

Reshack Türkçe indir

Mirc Scriptlerinizin Iconlarini resimlerini değiştirebiliceginiz. Mirc scriptlerinizi türkçe hale çevirebiliceginiz programdir. %100 Türkçe dir.

Reshack Türkçe İndir

ileKraLaz

ShoutCast DSP Plugin

Radyo yayini yapmak için winamptan gerekli olan shoutcast eklentisidir. Zipli dosyayi açtiktan sonra sadece next deyiniz kurunuz winampi açip kapatin tamamdir.

Shoutcast indir

 

ileKraLaz

Script Exe Programi

Mirc Scriptlerinizi EXE haline Getirmeye yarayan Programdir.

Script Exe Yapma Programini indirmek için Tıkla

sohbet - okey oyna - mirc indir - türkçe mirc indir - omegle sohbet - sohbet