Kategori arşivi mIRC Addonları

ileKraLaz

Admin Nick, İdent ve Host Koruması

Bu koruma ile giren kullanıcıların nick, ident ve hostunu kontrol edip eklediğiniz nick , ident ve hostlara gzline atmanıza yarayan alternatif bir karaliste addonu.

 

ileKraLaz

IP Takip Sistemi

Addona girdiğiz ipler sunucuya girdiğinde size uyarı verir ve geçici olarak shun atar açılan ekranda istefiğiniz işlemi yapabilirsiniz. Admin ve ircopların işine yarayabilecek bir kod.

 

ileKraLaz

Akill Liste Remotesi Mirc

Mircinizde Sunucu akill listesini döküp düzenleyebileceğiniz güzel bir addon

 

ileKraLaz

Random Nick Koruması

Adminler için random nick koruması belirdiğiniz sayıda sesli ve sessiz harflere gzline atarak saldırıyı keser.

/random yazarak çalıştırabilirsiniz.

 

ileKraLaz

Sunucu Line Ban Listesi

Sunucu Line Ban Listesi

Sunucuda atılan zline, gline, shun, kline listeleri addonda listeyeleyip üzerine tıkladığınız ipnin banını açmaya yarar.

 

 

ileKraLaz

Kanal Küfür Koruma Addonu

Kanal küfür koruma remotesi

 

 

ileKraLaz

Mirc Oper, Nick Şifresi ve Oto Giriş Kanalları Düzenleme

Otomatik nick şifresi girme, oper şifresi girme, oto join kanal listenizi düzenleme ve sunucuya bağlanınca nickinizi kaydetme gibi özelliklere sahip bir addondur. Mirc scriptinizin remote kısmına ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. sysa komutu ile ayarlar sekmesine girebilirsiniz.

 

ileKraLaz

Mirc Seslenme Addonu

Mirc scriptinize ekleyebileceğiniz seslenme remotesi, mickinize seslenenleri size echo olarak bildirir, seslenilmiş satırı istediğin renkde belirtir, istediğiniz nicki muaf tutabilirsiniz ve ayrıca ses çalma ve flash uyarı entegre edebilme özelliği.

ileKraLaz

Mirc Socket Sorgulu Proxy Koruması

Mirc scriptinizin remote kısmına ekleyip aktif edebileceğiniz oldukça başarılı socket proxy deposundan sorgulama yaparak çalışan proxy korumasıdır.

Proxy koruması %98 başarı oranı ile çalışmaktadır test edilmiştir.

ileKraLaz

Mirc !21 Oyun Botu

Mirc 21 oyunudur.

Kanalda !21 yazan ilk kişi oyuna dahil olarak 60 saniye içinde !21 yazan ilk kişi oyuna 2. oyuncu olarak dahil olur eğer 60 saniye içinde kimse !21 yazmaz ise bot ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna dahi olan ikinci kullanıcıdan sonra !card komutu ile oyuncular sırayla numara almaya başlar 21 rakamını tutturan oyunu direk kazanır her !card kullanımda kart numarası siz gösterilir ve toplam skor verilir !comp komutu ile kart alımını durdurabilir elinizi açabilirsiniz. 21 olan veya 21 rakamına en yakın olan oyunu kazanır , 21 rakamını geçtiğinizde eliniz yanar rakip oyunu direk kazanır.

ileKraLaz

mIRC Spamfilter Remotesi

mIRC Scriptinizde irc spamfilter liste olarak döküp ekleme ve silme yapabileceğiniz son derece kullanışlı bir mirc hazir kodu bu kod ile eklenilen tüm spamlari listeleyip istediğiniz üzerinde sağ tıklayıp silebilir veya spamın detaylarını görebilirsiniz. Ayrıca yeni bir spam eklemek istediğiniz yine hızlıca spam ekleyebilirsiniz.

Kodu kopyalayip mirc remote kısmına eklemniz yeterli olacak daha sonra statusde sağ tıklayıp spamfilter menüsünü açabilirsiniz remotenin çalışması için sunucuda en az oper seviyesinde yetkili olmanız gerekmektedir.

SPAMFİLTER REMOTESİ İNDİR

 

ileKraLaz

mIRC Winamp Kontrol Addonu

winampWinamp Kontrol mIRC addonu. Bu addonu bilgisayarınıza yüklediğinizde bilgisayarınızda Winamp yüklü olması gerekiyor.

Ekran görüntüleri

Winamp kontrol

Winamp kontrol

mIRC Toolbar kısmında toolbar kısmı ekleyecektir. Kolay menü sağlayacaktır. Mirc hakkında olan kısmın hemen yanında iconlari görüyorsunuz.

Winamp kontrol

Addonu hemen indirin linkinden bilgisayarınıza yükleyiniz.
hemenindir

Mirc’e nasıl yükleyeceğiz bu addonu !

1) mIRC açıkken //run $mircdir yazıyoruz

2) DCAmp klasörünü çıkan mirc klasörüne atınız

3) Açık olan mIRC’inizde şu komutu yazıyoruz.

4) /load -rs DCAmp\DCAmp.mrc

5) Çıkan ekrana Evet veya tamam diyoruz addon mircimize yüklendi.

Kanal ekranında sağ tıklayp Winamp kontrol ile addonu göreceksiniz.

Addonu yazan : MaSOuD

Türkçe Çeviren: absolut

ileKraLaz

Takvim v2 mIRC addonu

Takvim v2.2 mIRC addonu

 

Takvim üzerinde saat göstergeli mirc addonudur. Türkçe, ingilizce, ispanyolca gibi birçok dillerde kullanılabilir. Türkçeye çeviren www.mircclub.org absolut.  Addonu yüklemek için aşağıdan indirdiğiniz dosyayı mirc klasörüne atınız. Yani, mirc açıkken //run $mircdir yazın çıkan klasöre dosyaları atınız. Daha sonra şu komutu uygulayınız.

Komut: //load -rs $qt(Calendar.mrc) 

Yükleme işlemi tamamlanacaktır. Sağ tıklayıp Takvim v2.2 olarak göreceksiniz.

Resmi
takvim
Takvim v2.2 addonu indirmek için tıkla

ileKraLaz

Şifre Oluşturucu

Şifre oluşturucu addonu ( Password Generator ) Bu addon ile mirc üzerinden güçlü password şifreler oluşturmanizi sağlayabilirsiniz. Rakam harf sembol gibi ifadelerle şifreler yapmaya yaramaktadir.
Yazan sanırım : tiger45 nickli rumuz.
Password Generator

Şifre Oluşturucu Addonu Yükleyin

sohbet - okey oyna