mIRC AddonlarımIRC Hazır Kodları

Mirc Winamp Ne Dinliyorum

Merhabalar.. Mirc Scriptlerinizde Sohbet Ederken Ircserverinizde Winamp’da dinlediklerinizi gösterebiliceginiz bir kod’dur. Dosyayi yüklemek için zipli dosyanin içindeki winamp.dll dosyasi ile WinSong.dll dosyasini mirc ana dizine atiniz. Daha sonra aşagidaki kodu yaziniz.

İlgili Makaleler
 • /load -rs winamp.dll

Popuplara Menüyü Eklemek için. İstediginiz bölüme

© Winapda Ne DinLiyorum
• Acık !:/ndinlior on
• Kapalı !:/ndinlior off

Böyle istemezseniz kodu açmak için

/ndinlior acik

Kapatmak için

/ndinlior kapali

Mirc Winamp Ne Dinliyorum Indir

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Nerden biliyorsun Etmedigimizi. ?

  Serdar406 Şimdi askerden geldi. Biz Emek Çalmiyoruz 🙂 Tşk Ediyoruz. Bilmeden yorum yaptiginiz için tşk ederim sana.

 2. merhabalar kolay gelsin. absolut abi ben bu kodu denedim ama çalıştıramadım diğer bir kaç sitedede var bu kod fakat onlarıda denedim çalışmıyor hiç biri dediklerini aynen yaptım ama olmadı senin yaptığın abso mirci dün akşam indirdim ona zaten eklemiştin onda sorunsuz çalışıyor senin script çok güzel ama benim pc çok eski o yüzden donuyor sürekli kullanmak isterdim ama ellerine sağlık. bu kodu kullandığım mircte nasıl çalıştırabilirim açıklayabilirmisin abi. kolay gelsin iyi akşamlar

 3. bukresliturk evet dogru diyorsun bu kodda önceden sorun var di ki bende scriptime koymakta tereddütde kalıyordum serdar406 sorunu düzeltti ben gecelerde tekrar düzenldim şu anda abso scriptde sorunsuz çalişiyor. mIRC verisonum 6.31
  winamp.dll ile WinSong.dll dosyayi mIRC ana dizine at.
  mIRC de /load -rs winamp.dll yazip yükledikten sonra /ndinlior on yazınca winampi açıp şarkilari değiştirdiginde gerekli bilgileri v eriyor. Belki sen eski sürüme denk geldin. Tekrar böle dener misin. İstemedigin Kanallara da gitmesin diyorsan /klist yazman yeterli.

  Not olarak da yazim : aBso Script içerigi cok geniş bir scriptdir. Kasma yapıyor demişsin Mod geçişlerinde servere baglanmadn geç ve geçerken hiç bir tuşa basma çünkü dediigm gibi içerigi cok geniş yoksa hiç bi şekilde kasma yapmaz cok hızlı çalişyiro ve cok kaliteli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu