Internet Haber

MessageMe Mesajlaşma Servisi

Alternatif mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi daha katıldı. MessageMe. Peki, nedir bu Message Me? Blackberry‘de bulunan Pin sistemi şimdi iOS ve Android’e geldi.

Uygulamaya isterseniz e-mail üzerinden isterseniz de Facebook hesabınızla kayıt olabiliyorsunuz. Rehberinizdeki kişiler otomatik olarak MessageMe’ ye ekleniyor. Numarası sizde kayıtlı olmayan arkadaşlarınızı, BBM’de olduğu gibi Pin numaraları ile ekleyebiliyorsunuz. Facebook veya e-mail üzerinden de arkadaşlarınızı eklemek mümkün.
MessageMe’de, iOS kullanıcılarına özel müzik gönderme seçeneği bulunmakta. iTunes üzerinden arkadaşlarınızla sevdiğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz. Bunun yanında Android ve iOS platformunda fotoğraf, video, resim çizme, ses kaydı ve konum bilgileri gibi multimedya özelliklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

MessageMe
MessageMe

Uygulamayı dilerseniz tabletinize de kurabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Whatsapp tabletlerle uyumlu değil. Bu konuda MessageMe bir adım önde diyebiliriz. Kullanıcı sayısı şimdilik az olmasına rağmen, kısa bir süre içerisinde artacağını umuyoruz.
Alternatif mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak AppStore ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Arama bölümlerine MessageMe yazınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu