Kelebek Script

tarafından
769
Kelebek Script

Kelebek script 2018 indir

Kelebek script uzun yıllardır kullanılan irc sunucularına bağlanmanızı sağlan chat programıdır. Uzun yıllardır beğenilerek kullanılan programı indirebilirsiniz. Bir çok irc sunucuna bağlanabileceğiniz bu program ile binlerce kişi ile online sohbet edebilirsiniz. Kelebek mirc scripti yükleyip kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur nickinizi yazıp direk sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

Kelebek script ile neler yapabilirsiniz ?

Kelebek mirc scripti indirip kurduktan sonra nickinizi yazıp bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçiyorsunuz bağlan sekmesine tıkladıktan sonra kısa sürede sohbet odalarına bağlanırsınız bağlantı sağlandıktan sonra sağ kısımda bağlı kullanıcıların nickleriniz göreceksiniz oradan konuşmak istediğiniz kullanıcının üzerine çift tıklayıp seçtiğiniz kullanıcı ile özelde sohbet edebilirsiniz. Ayrıca bağlı bulunduğunuz odaların genelindede sohbet edebilirsiniz buraya yazdığınız yazıları tüm kullanıcılar görecektir.

Kurallar nelerdir?

Sohbet odalarına bağlandıktan sonra dini, siyasal tartışmalara girmek, küfür, argo ve hakaret içerikli sohbetlerde bulunmak yasaktır.

Mirc Sürüm: 6.35 – Boyut: 2.03 Mb – Dil: Türkçe – Lisans: Ücretsiz