Program Indir

Kaspersky Security Cloud 2019

Kaspersky Security Cloud 2019 indirerek Kaspersky’nin en gelişmiş güvenlik programına sahip olursunuz. İlk Uyarlanabilir (Adaptif) güvenlik programı olan Kaspersky Security Cloud, içerisinde Internet Security (İnternet Güvenliği), Secure Connection (VPN), Password Manager (Parola Yöneticisi), Security Live (Canlı Güvenlik), My Apps (Uygulamalarım) ve daha birçok güvenlik – gizlilik araçlarıyla geliyor.

İlgili Makaleler

Üstün bulut güvenliği sunan ve en yeni çevrimiçi tehditlere karşı bulut veri koruması sağlayan Kaspersky Security Cloud 19, Windows PC, Mac, iOS ve Android telefonlar için indirilebiliyor. Patentli Uyarlanabilir Güvenlik ile yalnızca masaüstü ve mobil cihazlarınız korunmuyor, siz de korunuyorsunuz.

Telefonunuzun ve bilgisayarınızın ayarlarını gözden geçirerek güvenlik uyarıları ve güvende olmanıza yardımcı ipuçları sunuyor, can sıkan açılır pencereleri yok ederek internette güvenle gezinmenizi sağlıyor, hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı inceliyor ve sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda önerilerde bulunuyor, alışveriş yaptığınızda güvenli bir tarayıcı açarak kredi kartı bilgilerinizi koruyor, telefonunuz çalındığında uygulama, arama ve mesajlarınızı gizliyor, cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek boş alan açıyor, cihazlarınızı optimize ediyor, WiFi ağınıza bağlanan tüm cihazları detaylı olarak gösteriyor, web kamerasına yetkisiz erişimi engelliyor, güvenli olmayan WiFi ağlarında bağlandığınızda uyarı veriyor ve güvenli VPN’i açıyor.

En İyi koruma ve patentli uyarlamalı güvenlik Kaspersky Security Cloud’un öne çıkan özellikleri:

Antivirüs Koruması: Tüm cihazlarınızda sizi virüslere karşı koruyor. Uyarlanabilir Güvenlik: Size doğru zamanda doğru korumaya sağlamak için yaşam tarzınıza göre ayarlanıyor. Güvenli Bağlantı (VPN): Herkese açık WiFi ağlarında güvenli VPN’i etkinleştirerek gizliliğinizi koruyor. Parola Yöneticisi: Parolalarınızın yanı sıra önemli belgelerinizi koruyor ve tüm cihazlarınız arasında eşitliyor. Gizlilik Koruması: Sizi izleyen, verilerinizi toplayan sosyal ağ platformlarını ve diğer web sitelerini engelliyor. Hesap Kontrolü: Hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı denetliyor ve sorunlar algılandığında size önerilerde bulunuyor. Ev WiFi Ağını İzleme: Evinizdeki WiFi ağını takip ederek yeni bir cihaz bağlandığında anında bildiriyor. Güvenli Para: Online alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi koruma altına almak için ekstra güvenlik katmanı ekliyor. Temizleme ve Optimize Etme: Gereksiz dosyalar ve otomatik güncelleme yapan uygulamalardan kurtararak cihazlarınızın performansını artırıyor.

 

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu