Program Indir

Internet Download Manager (IDM)

IDM_downloadInternet Download Manager (IDM) dosya indirme hızını arttırmak yarıda kalan programı kaldığı yerden indirmeye devam etmek için tasarlanan dosya indirme yöneticisidir.
Internet Download Manager vekil sunucular, FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları, yönlendirmeler, çerezler, yetkilendirme, MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. IDM otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre. Ayrıca sürükleyebilir ve resimler, veya komut satırından Internet Download Manager kullanabilirsiniz. Internet Download Manager ayarlamak zaman modemi arama yapabilirsiniz, istediğiniz dosyaları indirmek sonra veya asmak bitti bile bilgisayarınızı kapatın. farklı etkinlikler çalan Diğer özellikler çok dilli destek, zip önizleme, download kategorileri, scheduler pro dahil , HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici, indir tamamlanması üzerine, gelişmiş virüs koruması, kotalar (Direcway gibi adil erişim ilkesi veya FAP çeşit, Direct PC, Hughes, vs kullanan bağlantılar için yararlıdır) ile aşamalı indirmeyi, inşa -Download Accelerator, ve diğerleri.

İlgili Makaleler

Internet Download Manager v6.15. Windows 8 uyumluluğu eklendi. Internet Explorer 10, Mozilla Firefox Aurora, Google Chrome için tüm Mozilla Firefox sürümleri dahil olmak üzere farklı tarayıcılar ile uyumludur sorunlar. Geliştirilmiş FLV kapmak web oyunculardan videoları kaydetmek için YouTube , Google Video , MySpace TV ve diğer popüler siteler

IDM INDIR

Hemen indir
Türkçe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu