Internet Haber

Instagram Hikaye Paylaşım Güncellemesi Snapchat gibi

Instagram Hikaye Paylaşım Güncellemesi Snapchat gibi

Bugün, Instagram Hikayeleri, size günün tüm anları, sizin profilinizde sadece olanları paylaşmanızı sağlayan yeni bir özellik geldi. Birden fazla fotoğraf ve video paylaşma gibi bir slayt gösterisi biçiminde bir araya görünür  hikayeniz.

Instagram Hikayeleri ile, overposting konusunda endişelenmenize gerek yok. İstediğiniz kadar yaratıcılıkla – Bunun yerine, gün boyunca istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz. Metin ve çizim araçları ile yeni yollarla hayat hikayenizi getirebilir. fotoğraflar ve videolar 24 saat sonra kaybolur ve profil ızgara üzerinde veya yem görünmez.

tumblr_inline_ob956c82Ew1svf3j7_540
En sevdiğiniz popüler hesaplarına en iyi arkadaşlarından – Eğer yem üst kısmında bir barda izlediğiniz kişilerin hikayeleri görürsünüz. görmek için yeni bir şey var, onların profil fotoğrafınız etrafında renkli bir halka sahip olacaktır.

Birinin hikayesini görüntülemek için, sadece kendi profil fotoğrafının üzerine dokunun. Kendi hızda hikayeleri görmek kolaydır: Başka bir kişinin hikayesinin atlamak için geri ve ileri veya hızlıca gitmek için dokunun. gördüğünüz bir şey hakkında yorum yapmak istiyorsanız, size dokunup Instagram Direct o kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Düzenli mesaj aksine, hiçbir seviyor ya da kamu yorumlar vardır

ca6fa92b-f651-45f4-9199-f8c475a14b14

Hikayeniz hesabınızdaki gizlilik ayarlarını izler. Eğer özel Hesabınızı belirlerseniz, hikaye sadece takipçileri görünür. Bunu görmek istemiyorum herkes den Ancak, aynı zamanda kolayca onlar seni takip bile, tüm hikaye gizleyebilirsiniz. Kendi hikayenizi izlerken, her fotoğraf ve video görmüş tanıdığına bir göz at kadar kaydırın. Hatta profilinizde yayınlayarak hikayenin belirli bir bölümünü özelliği seçebilirsiniz.

instagram her zaman hatırlamak istediğiniz anları paylaşmak için bir yer olmuştur. Şimdi siz de, aralarında sizin olayları ve her şeyi paylaşabilirsiniz.

Instagram Hikayeleri iOS ve Android’de önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm dünyada kullanıma sunulacak.

Bazı kullanıcılara güncelleme şimdiden geldi. Snapchat e ölüm 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu