Internet Haber

Hotmail mi Gmail mi Outlook mu En iyisini Öğren

Masaüstü bilgisayarlar telefonlar yazılımlar güncellemeler derken Mail hesapları her alanımızda ihtiyaç meselesi olur hale geldi. Devlet işleri, banka işleri, telefon işlemlerinde e-posta mail hesapları istenmektedir. Akıllı telefonlarda en iyi mail uygulaması hangisi en hızlı mail uygulaması hangisi diye düşünüyorsanız yazımızda şimdi cevap bulacaksınız.

Outlook.com_gmail

Masaüstü bilgisayarlarda birçoğu Hotmail kullanırken zamanla özelliğini kaybeden Hotmail, Outlook adında yeni servisini duyurdu. Masaüstü gibi işletim sistemlerinde Gmail kullanmak daha avantajlıdır. Gmail mail hesapları birçok alanda kullanıma ihtiyaç duyar hale geldik. Oyunlarda, Android telefonlarda en çok istenilen mail hesabı “Gmail” dir. iPhone kullanıcıları oyun hesaplarında Game Center kullandıkları için onlar için gerekli değildir.

Gmail kullanmak isteyen iPhone kullanıcıları Gmail uygulamasımı iPhone kendi mail uygulaması mı sorusuna cevap arıyorlarsa Mobil telefonlarda en hızlısı Gmail uygulamasıdır. iPhone’nun kendi mail uygulaması Gmail için çok hızlı olduğunu söyleyemeyiz ama Hotmail için ideal ve hızlıdır çok!

Mobil telefonlarda Outlook uygulaması gerçekten bayağı ilerleme kaydederek yenilendi. Hız konusunda Gmail uygulamasının gerisinde kaldığı bir gerçek! Telefonlar için şunu söyleyebiliriz. Hotmail veya Outlook hesabınız varsa telefonun kendi uygulaması işinizi herşekilde görecektir. Gmail hesabınız varsa Gmail’in kendi uygulamasını indirmeniz hız performans açısından daha iyidir.

Kaynak: MirccLuB.Org

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu