Internet Haber

Google Dizine Site Ekle

Google Diyorki:

Her taramada indeksimize yeni siteler ekliyor veya güncelliyoruz, ve sizi adresinizi eklemeye davet ediyoruz. Eklenen tüm adresleri indeksimize eklemiyoruz, ve ne zaman görünecekleri hakkında garanti veremiyoruz.

Lütfen https:// başlangıcı dahil olmak üzere tam adresinizi girin. Örneğin: https://www.google.com/. Ayrıca sayfanızın içeriğini tanıtan yorum veya anahtar kelimeler ekleyebilirsiniz. Bunlar sadece bizim bilgimiz için kullanılır ve sayfanızın Google’da nasıl indekslendiğini etkilemez.

NOT: Sadece üst-seviye sayfa gereklidir; her ayrı sayfayı teker teker eklemenize gerek yok. Tarayıcımız Googlebot, alt sayfaları bulabilir. Önemli: Google indeksini belirli aralıklarda yeniler, bu yüzden güncellenmiş veya kapanmış bağlantı eklemenize gerek yoktur. Ölü bağlantılar indeksimizin gelecek güncellemesinde silineceklerdir.

Sitenizi Google Ekleyin Eklemek için Tıklayin!

Bunun dışında sitenizi google dizine ekleyebilirsiniz.
İnternet üzerindeki yerinizi bizimle paylaşın.

Web’i her taradığımızda dizinimize yeni siteler ekler ve mevcut siteleri güncelleriz. Ayrıca sizi URL’nizi buraya göndermeye davet ederiz. Gönderilen URL’lerin tümünü dizinimize eklemeyiz ve bu URL’lerin görünüp görünmeyeceği veya ne zaman görüneceği konusunda tahminde bulunmaz, herhangi bir güvence vermeyiz.

Lütfen https:// öneki dahil olmak üzere URL’nizin tamamını girin. Örneğin: https://www.google.com.tr/. Ayrıca, sayfanızın içeriğini anlatan açıklamalar veya anahtar kelimeler de ekleyebilirsiniz. Bu tür açıklamalar veya anahtar kelimeler yalnızca bilgi amaçlıdır ve sayfanızın Google tarafından nasıl dizine eklendiğini veya kullanıldığını etkilemez.

Lütfen dikkat: Bir barındırıcının en üst düzeydeki sayfası gerekir yalnızca; bütün sayfaları tek tek eklemeniz gerekmez. Tarayıcımız Googlebot geri kalan sayfaları bulabilir. Google, dizinini düzenli olarak güncellediğinden güncellenmiş veya geçerliliğini yitirmiş bağlantıların tekrar gönderilmesi gerekmez. Sonraki taramamızda dizinimizin tamamını güncellediğimizde ölü bağlantılar dizinimizden ‘silinir’.

Sitenizi Google dizine eklemek için Tıklayin !

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sn.Bizlere verdiğiniz bu güzel hizmetten dolayı size teşekkürlerimi sunar,mutluluklar dilerim.

  2. Prefabrik evler; yapı itibari ile duvarlar beton karışımı yonga levhalardan oluşmaktadır.
    Birleşim elemanları galvanizli çeliktendir. Çatı kısmı trapez sac, metal kiremit,
    shingle, sandviç panel olak yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu