Internet Haber

Gmail al | Gmail mail | Gmail giriş | Gmail aç

gmail

Google servisi olan Gmail hesabı almak veya gmail giriş yapmak isteyenler;

Gmail özelliklerinden biraz bahsedelim. Ücretsiz depolama alanı ve video görüşmeleri özelliğiyle size özel e-posta – Gmail

Çok miktarda depolama alanı
Gmail, Google Drive ve Google+ Fotoğraflar’daki 15 GB’lık ücretsiz depolama alanı sayesinde, yer kazanmak için e-posta silmeniz gerekmez.

Yeni gelen kutusuyla tanışın
Özelleştirilebilir yeni sekmeler sayesinde kontrol yeniden sizde. Yeni gelişmeleri bir bakışta görebilir, hangi e-postaları ne zaman okumak istediğinize karar verebilirsiniz.

Doğrudan gelen kutunuzdan işlem gerçekleştirin
E-posta iletilerini açmadan kargonuzu takip edin, ürünleri inceleyin, etkinlikler için LCV yanıtları gönderin ve daha pek çok işlem gerçekleştirin
Özel temalar
Temaların sayısı 35’ten sonsuza çıkarıldı. Özel bir tema olarak kullanmak için kendi resminizi seçin veya bir dizi fotoğraf arasından seçim yapın.

Video görüşmeleri
Gmail’deki Hangout’lar sayesinde, sohbetleri aynı anda 10 arkadaşınızla gerçekleştirdiğiniz video görüşmelerine dönüştürün. Ardından, yüzünüze gülümseme getirecek uygulamalar ve efektler ekleyin.

Ekleri anında görüntüleyin
Gmail’den ayrılmadan dosyaları görüntüleyin. Ekleri, güvenli tek bir yerde düzenlemek ve paylaşmak için doğrudan Drive’ınıza da kaydedebilirsiniz.

Hangouts’u kullanarak cihazlar arasında konuşun
Hangout’lar ücretsiz olarak; fotoğraflar, ifadeler ve hatta grup video görüşmeleri yardımıyla sohbetlere hayat verir. Bilgisayarlar, Android cihazlar ve Apple cihazlardan arkadaşlarınızla bağlantı kurun.
Daha iyi oluşturma deneyimi
Gözünüzü gelen kutunuzdan ayırmadan yeni iletiler oluşturun. Gmail’in oluşturma deneyimi hızlıdır, kolay kullanılır ve özelliklerle donatılmıştır.
Drive’la daha fazlasını paylaşın
Dosyaların gönderilemeyecek kadar büyük olması sorununu unutun. Gmail’in Google Drive‘la entegrasyonu sayesinde, 10 GB’a kadar dosyayı e-postayla gönderebilirsiniz. Ayrıca, dosyalar güncel kalır ve her yerden kullanılabilir.

Şimdi gelelim asıl konumuzda.

Gmail almak için buraya giriniz

Gmail oturum açmak için buraya giriniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu