Oyun

Football Manager 2018

Football Manager 2018, SEGA’nın ünlü menajerlik oyunu serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Daha önceki Football Manager oyunlarında olduğu gibi Football Manager 2018’de de futbol takımımızın başına geçecek, kupalar ve şampiyonluklar peşinde koşacağız. Oyunda hangi oyuncuları maçlara çıkaracağınızı, hangilerini yedek kulübesinde bekleteceğinizi siz belirliyorsunuz. Maç günü taktiklerini ayarlamanın yanısıra transferleri yönterek kadronuzu güçlendirmeye çalışıyorsunuz.

Football Manager 2018’de takımınızı nasıl isterseniz öyle şekillendirebilmektesiniz. Dilerseniz sahip olduğunuz oyuncuların yeteneklerine göre taktikler belirleyebilir, dilerseniz oyuncularınıza kendi taktiklerinizi uygulatmaya çalışabilirsiniz.Maçlar ve taktikler haricinde takım bütçesinin idaresi de sizin elinizde. Takımınızın transferleri ve altyapı ihtiyaçları için kaynak oluşturmak için çabalamak oyunda karşınıza çıkacak mücadeleler arasında.

Football Manager 2018’de 50 ülkedeki futbol liglerinde top koşturan 2500’den fazla futbol takımına yer veriliyor. Aryıca 600.000 civarında gerçek oyuncu ve takım personeli de oyun içinde mevcut.

Football Manager 2018’in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Service Pack 2 yüklü Windows Vista, Service Pack 1 yüklü Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ya da 1703 numaralı Creators güncellemesine sahip Windows 10 işletim sistemi

– 2.2 GHz AMD Athlon veya Intel Pentium 4 işlemci

– 2 GB RAM

– 256 MB video belleğe sahip Intel GX4500, Nvidia GeForce 9600M GT veya AMD Mobility Radeon HD 3650 ekran kartı

– DirectX 9.0c

– 7 GB boş depolama alanı

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu