Program Indir

Express Burn

CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Express Burn CD/DVD yazma kategorisinde yer alan birçok güçlü ve karışık programın aksine onların yaptıkları tüm işlemleri küçük dosya boyutu ve kolay kullanımıyla yerine getiren bir CD/DVD/Blu-ray yazma programıdır.

İlgili Makaleler

Bu özel uygulama birçok kullanıcının en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan Nero’nun yerine kullanılabilecek başarılı bir alternatiftir. Disk yazmak için gerekli seçenek ve özelliklerin tamamını içerisinde barındırmaktadır.

Express Burn‘ün sade ve şık arayüzü üzerinde tüm fonksiyonlar ana sayfa üzerinde düzgün bir şekilde yerleştirilmiştir. Yazdırmak istediğiniz dosya türüne göre kategorilendirilen sekmelerden istediğinizi seçerek, dosyalarınızı hazırladıktan sonra yazdırma işlemine başlayabilirsiniz.

Kolayca ses cd’leri, video cd’leri ve veri cd’leri oluşturabileceğiniz Express Burn ile aynı zamanda isterseniz disklerinizin imajlarını iSO formatında bilgisayarınıza kaydedebileceğinzi gibi, iSO formatında bilgisayarınızda kayıtlı olan imaj dosyalarını disklere yazdırabilirsiniz. Eğer elinizde boş bir disk varsa Express Burn ile istediğiniz her şeyi yapmak mümkündür.

Blu-ray diskler için de destek sağlayan uygulamayı test ederken herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Hemen hemen her görevi desteklemek için gerekli tüm araçlara sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatça kullanabilir. Yazdırma işlemleri sırasında da gayet hızlı ve hatasız şekilde görevini tamamlayan program benden tam puan almayı başarıyor.

Kullanım kolaylığı, küçük dosya kurulum boyutu ve her türlü ihtiyaca karşılık vermesi nedeniyle Express Burn diğer disk yazma yazılımları arasında aradan sıyrılmayı başarıyor. Tüm kullanıcılarımızın Express Burn’ü kullanmalarını tavsiye ederim.

Express Burn Temel Özellikleri:

Ses CD’si Yazma
Video DVD ve Blu-ray Yazma
Veri CD, DVD ve Blu-ray Yazma
Gelişmiş Disk Yazma Özellikleri

 

[wpfilebase tag=file id=26 tpl=download-button /]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu