Program Indir

ESET Multi-Device Security 2019

ESET Multi-Device Security 2019, Windows PC, Mac, Linux ve Android cihazlarınız için kapsamlı internet güvenliği programı. Tek bir lisansla 10’a kadar masaüstü ve mobil cihazınızı koruma altına alabildiğiniz üst düzey güvenlik programı.

İlgili Makaleler

Bilgisayarınız, akıllı telefonunuz, tabletiniz, televizyonunuz, tüm cihazlarınızı tek bir lisans satın alarak koruyabildiğiniz bir program ESET Multi-Device Security. Çoklu Cihaz Güvenliği, tek tek lisans almaya göre çok daha avantajlı ve korumayı istediğiniz zaman yeni bir cihaza aktarabiliyorsunuz. Kullandığınız cihazlara göre güvenlik paketini kendiniz oluşturuyorsunuz. Windows PC kullanıcılarına ESET Internet Security ve ESET NOD32 Antivirüs, Mac kullanıcılarına ESET Cyber Security Pro ve ESET Cyber Security, Android kullanıcılarına ESET Mobile Security for Android, ESET Parental Control for Android ve ESET Smart TV Security, Linux kullanıcılarına da ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop yazılımı sunuluyor. Satın aldığınız tek bir lisansla bu programların tümüne sahip oluyorsunuz.

ESET Multi-Device Security Özellikleri:

PC için İnternet Güvenliği: Antivirüs, Antispyware, Kimlik Avı Koruması, Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması, Anti-Theft, Güvenlik Duvarı, Ebeveyn Kontrolü, Cihaz Kontrolü, Antispam, Exploit Engelleyici, Botnet Koruması, Güvenlik Raporu, Gelişmiş Bellek Tarayıcı, Ağ Saldırısı Koruması, Script Tabanlı Sadırı Koruması, UFEI Tarayıcı, Düşük Kaynak Kullanımı, Oyun Modu, Akıllı Ev İzleyici, Webcam Koruması, Fidye Yazılımı Kalkanı, Lisans Yöneticisi Mobil (Akıllı Telefon ve Tablet) Güvenliği: Antivirüs, Uzaktan Kilitleme, Uzaktan Alarm, GPS Yer Belirleme, Anlık Kamera Görüntüleri, Düşük Batarya Uyarısı, SIM Koruması, Çağrı Filtresi, Uzaktan Silme, Proaktif Anti-Theft, Kimlik Avı Koruması, Özel Ekran Mesajı, Konum İzleme Android için Ebeveyn Kontrolü: Web Koruması, Zaman Yönetimli Uygulama Güvenliği, Zaman Bütçesi, Coğrafi Sınırlama, Engel Kaldırma İsteği, Çocuğum Nerede, Ebeveyn Mesajı, Çoklu Çocuk Cihazı Desteği

 

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu