Program Indir

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free, bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en etkili antivirüs programlarından bir tanesidir. Oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan antivirüs programı, sizin için neredeyse her türlü koruma işlemini otomatik olarak gerçekleştirmekte ve herhangi bir kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

İlgili Makaleler

Sistem tepsisi üzerinde yer alan ve bilgisayarınızı yormadan anlık olarak gerçek zamanlı koruma sağlayan Bitdefender, olası bir şüpheli aktivite tespit etmesi halinde sizi uyarır ve sizin onayınız doğrultusunda tehlikeyi ortadan kaldırır. Sizin için gerekli tüm ayarları otomatik olarak gerçekleştiren virüs programı, herhangi ekstra bir ayar yapmanıza gerek duymaz.

Kurulum işlemi de oldukça basit ve hızlı olan Bitdefender Antivirus Free, kurulum sonrasında otomatik olarak bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı tarar ve olası tehditleri ortadan kaldırarak sizlere çok daha güvenli bir bilgisayar kullanım deneyimi sunar.

Aktif virüs kontrolü adlı bir teknolojiden faydalanan program, henüz virüs olduğu bilinmeyen veya net olarak tanımlanmamış zararlı yazılımları dahi tespit edebiliyor. Bulut bilişimden de hatırı sayılır bir destek alan program, direkt olarak virüs tanımlarını kendi bulut sunucusundan çekiyor ve anlık olarak en güncel virüslere karşı korunmak mümkün hale geliyor.

Rootkitlere karşı durabilmesiyle bir anti-rootkit kabiliyeti de kazanması, ayrıca internet bağlantısı üzerinden veri sızdıran kötücül yazılımları engelleyebilmesi sayesinde kişisel bilgilerinizin ve güvenliğinizin korunduğundan emin olabiliyorsunuz. Tehlikeli olarak bilinen web sitelerini ziyaret etmeden önce karşınıza uyarılar çıkaran Bitdefender ücretsiz antivirüs programı, kredi kartı hırsızlıkları veya kullanıcı adı şifre çalıntılarına karşı sizi bilgilendirebiliyor.

Sonuç olarak Bitdefender Antivirus Free, antivirüs yazılımını değiştirmek ve yeni antivirüs programı denemek isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu