Oyun

Ball 3D: Soccer Online

Ball 3D: Soccer Online alışılmış futbol oyunlarından bir hayli farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir oynanışa sahip olan, online oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olarak özetlenebilir.

İlgili Makaleler

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ball 3D: Soccer Online’da klasik futbol oyunlarındaki gibi oyuncuları kontrol etmek yerine diskleri yönetiyoruz ve bu disklerle topa vurarak gol atmaya ve maçı kazanmaya çalışıyoruz.

Ball 3D: Soccer Online’da diskimizi tıpkı bir aksiyon oyununda olduğu gibi kontrol etmekteyiz. W, A ,S, D tuşlarıyla diskimizi yönlendiriyoruz. Farenin sol tuşunu kullanarak da topa vuruyoruz. Space tuşuyla zıplayabiliyor, Q ve E tuşlarıyla topa falso verebiliyoruz.

Ball 3D: Soccer Online içinde 21 stadyum seçeneği, 10 farklı oyun modu, gerçekçi fizik hesaplamaları ve oyuna alışabilmeniz için bir eğitim bölümü bulunuyor. Ball 3D: Soccer Online’ın çok oyunculu modunda heyecan ve eğlence dolu maçlar yapabilmeniz mümkün.

Ball 3D: Soccer Online’ın sabit diskinizde az yer kaplaması ve düşük sistem gereksinimlerine sahip olması hoşunuza gidecektir. Ball 3D: Soccer Online’ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Windows XP işletim sistemi

– 2.0 GHz işlemci

– 1 GB RAM

– DirectX 9.0 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı

– DirectX 9.0c

– İnternet bağlantısı

– 500 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu