Program Indir

Ammyy indir – Uzak masaüstü bağlantı

ammyy_logoAmmyy nedir ? Uzak masaüstü bağlantı ve yazılım programıdır. Bu program kurulum gerektirmez çalıştır ile çok hızlı işlem yapmayı sağlar. Başka bilgisayara bağlanmada kullanılmaktadır.
Sistem Yönetimi
Karmaşık NAT ayarı yapılandırmaları veya Güvenlik Duvarı sorunlarıyla karşılaşmadan uzaktan ağ bilgisayarlarını ve sunucularını yönetebilirsiniz. Uzaktan erişim yazılımıyla iş arkadaşlarınıza yarım edin ve aktarılan tüm verilerin güvenli biçimde korunduğundan emin olun. Ammyy Admin’i uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak kullanmak zaman ve para tasarrufu yapmanın en iyi yoludur.
Uzak ofis
Internet aracılığıyla herhangi bir yerden herhangi bir zamanda uzak ofis bilgisayarınıza hızlı ve kolayca erişebilirsiniz. Uzak masaüstü erişimi, iş bilgisayarınızdan gerekli belgeleri ve dosyaları almayı veya ofis bilgisayarına yüklü belirli yazılımları etkinleştirmeyi sağlar. Ammyy Admin ayrıca, çalışanların uzak bir konumdam görevlerini yürütebilmesini sağlamak için mükemmel bir çözümdür.
On-line sunumlar/uzaktan eğitim
Ammyy Admin ile on-line sunumlar hazırlamak ve uzaktan eğitim için sanal dersler vermek çok kolaydır. Ders materyallerini katılımcıların veya sanal dersteki öğrencilerin uzak bilgisayarlarında kullanarak sunumunuzu yapabilir ve gerçek zamanlı sesli sohbetle onlarla iletişim kurabilirsiniz
Neden Ammyy Admin yüklemeliyim ?
Yükleme Gerekmez!
Ammyy Admin ile uzak masaüstü kontrolü oturumunu başlatmak için kullanıcının ve sistemin klasörlerine veya sistem girdilerine çok sayıda dosya ve kayıt getiren dev uzak masaüstü yazılımlarını indirmeniz ve yüklemeniz gerekmez .

İlgili Makaleler

Tek yapmanız gereken küçücük (0.5 Mb) bir Ammyy Admin exe dosyası indirmek, çalıştırmak ve bağlanmak istediğiniz bilgisayarın ID’sini girmektir. Sıkıntı yaratıcı ayarlardan kaçınarak bir uzak bilgisayar ile bağlantı kurmanın gerçekten en basit yoludur. İlk uzak oturumunuzu başlatmanız ile Ammyy Admin’in indirmeniz arasında geçen süre en fazla 20 saniye olacaktır.
NAT gerisinde çalışır ve güvenlik duvarları için şeffaftır

Böylece Internet’e bağlı olan herhangi bir bilgisayardan uzak bir cihaza erişebilirsiniz. Cihazın gerçek bir IP adresine sahip olup olmaması veya Yerel Ağ Alanı’nda NAT gerisinde olup olmaması önemli değildir. Bu seçenek, yüksek seviyede veri aktarım güvenliğiyle dünyanın her yerinden uzak ofis veya ev bilgisayarınıza erişebilmenizi sağlar.
Yüksek seviyede veri aktarımı güvenliği

Ammyy Admin kullanıcılarına, önceden tanımlı bilgisayar ID’leri veya parolaları aracılığıyla manuel erişim vermek için bir dizi kimlik doğrulama seçeneği kullanır. Tüm bu seçenekler gelişmiş hybrid şifreleme algoritması (AES + RSA) ile birlikte çalışır. Yazılımımızda kullandığımız şifreleme standartları, güvenilirliği ile tanınır ve hükümet birimleri tarafından kullanılmaktadır.
Yazılım içi sesli sohbet ve dosya yöneticisi

Ammyy Admin’i yalnızca uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak değil; ayrıca Internet üzerinden tanıdıklarınız ve ortaklarınızla sesli sohbet etmek için ücretsiz bir araç olarak kullanabilirsiniz. Dahası Ammyy Admin, uzak bilgisayardan dosya alımını kolay ve hızlı hale getiren, rahat kullanılır bir dosya yöneticisine de sahiptir.
Kullanıcısız bilgisayarların kontrolü

Ammyy Admin, Ammyy Admin Service işleviyle uzak kullanıcısız bilgisayar veya sunucuların yönetilebilmesini sağlar. Bu işlev; bilgisayarı uzaktan yeniden başlatmayı, giriş/çıkış yapabilmeyi veya kullanıcı değişikliği yapmayı kapsar. Bu işlev, sistem yöneticilerinin en çok başvurduğu seçenektir.

[wpfilebase tag=file id=27 tpl=download-button /]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu